Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha bunkók az orvosok hogyan...

Ha bunkók az orvosok hogyan valljam be hogy 3 szem gyogyit elfelejtettem bevenni, (ekkor még 5fog. G. -m volt) egyet pótoltam utólag, egyet bevettem rendesen, (egyszerre) a többit szedtem tovább, mégis megjött a menszeszem?

Figyelt kérdés
Ma pont egy hete hogy megvan.Elég pocsékul érzem magam,nem kell hogy megalázzon az aszisztense előtt!nem szoktam elfelejteni,pláne nem ennyi időre:( Két és fel héttel ezelőtt pedig antibiotikumot szedtem,mivel a doktornő azt mondta nem kell kiegészítő fog,gátlót alkalmezni,nem is tettük...A hosszú menszesz lehetne vetélés miatt is?
2009. jan. 22. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De nem is kell ezzel dokihoz menned.
2009. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Nem értem mi értelme volt újra feltenni ezt a kérdést más megfogalmazásban? Hisz kb. 2 nap napja kérdezted ugyanezt. Már válaszoltunk is neked, ha ez még nem volt elég és tényleg ennyire parázol (bár magadnak köszönheted a kialakuló helyzetet) menj el a nőgyógyászhoz, nem fog megenni.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2009. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!