Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kb. a 12-13. szem gyógyszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. a 12-13. szem gyógyszert elfelejtettem bevenni, de ezt másnap pótoltam. Rá 3 napra szeretkeztünk. Lehet belőle gond?

Figyelt kérdés
Szerdán vagy csütörtökön nem vettem be a gyógyszer, elvileg 12 órában benne voltam, max. 1 órát késtem, de sajnos erre nem emlékszek. Este 6 körül vettem be és úgy emlékszem, hogy délben már bevettem.Vasárnap szeretkeztünk a barátommal. (1 éve szedem a gyógyszert.) Lehet belőle probléma?
2011. júl. 4. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán :) szedted a gyógyszer hat :) meg a spermiumoknak is kell idő még feljutnak a méhbe :) 16 F Ne AGGÓDJ nincs semmi gond :)
2011. júl. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!! Aranyos vagy ! Esetleg valakinek van tapasztalata még?
2011. júl. 4. 20:11
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos most jöttem rá, hogy 12 órából kicsúsztam! :'( És így mit gondoltok?
2011. júl. 4. 20:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen gyógyszer. Olvasd el a tájékoztatóját, hátha ír olyat, hogy melyik héten gáz stb. Egyébként ha este hatkor szoktad szedni, de ahelyett másnap délben vetted be, az elég messze áll a 12 órától :)
2011. júl. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Diane 35 -őt szedek. Igen tudom, már számolni sem tudok, ideges vagyok :(
2011. júl. 4. 21:15
 6/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem a betegtájékoztatóban, és azt írták, hogy a 2. héten nem szükséges kiegészítő védekezés. Úristen, most nagy kő esett le a szívemről. Soha többé sem fogok kihagyni 1 szemet sem!
2011. júl. 4. 21:24
 7/9 anonim ***** válasza:

A második héten 1 tablettát elfelejtett bevenni

Mielőbb vegye be a kimaradt adagot, még abban az esetben is, ha a késedelem hosszúsága miatt valójában ez egyszerre két tabletta bevételét jelenti. Ezután a szokásos módon kell folytatnia a készítmény szedését. Ebben az esetben nem csökken a fogamzásgátló hatás, ezért nem szükséges kiegészítő fogamzásgátló módszereket alkalmaznia.

2011. júl. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
pont elkéstem a bemásolással :) ezzel én is így voltam anno, és nekem is pont a 2. hét volt :)
2011. júl. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Teljes frászban voltam, mivel nyaraltam és nem tudtam, hogy most az első vagy 2. hétben voltam-e ...de aztán utána számoltam és kiderült, hogy a 2.-ben Utolsó válaszoló köszönöm szépen! :)
2011. júl. 4. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!