Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az hogy a menstruációm alatt...

Az hogy a menstruációm alatt az egyik wc-zés után kijött egy körölbelül kupaktól nagyobb "vérdarab" és tényleg nagy volt. Jelenti azt h a szűzhártyám ki van szakadva?

Figyelt kérdés

még nem élek nemi életet..15 éves lány vagyok: )

és tudom h a aszűzhártyán vannak lyukak, különben h menstruálnánk..de ilyen még nem volt h ilyen nagy vérdarabka kijött vna...hogy gondoljátok?


2009. jan. 22. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
ez elég nagy butaság, amit írsz... az a nagyobb vérdarab valószínűleg kissé alvadt vér volt, ennyi az egész.
2009. jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Így van alvadt vér volt. Teljesen természetes, főleg, ha betétet használsz. Megalvadt még a méhedben, vagy hüvelyedben, mielőtt kifolyt volna. Ennyi.
2009. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:$

igen így van...

de hogy jött ki olyan nagy xD tudom hülye kérdés..de miind1: )

2009. jan. 22. 19:33
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Szte nem hülye a kérdés, csak a válasz..mertnem is tudjátok rá a választ, a h én se...

Velem is előfordult már(még szüze is)

Nekem anyu egyszer azt mondta h majd csak szűlés után, v nemi élet után lesz ilyen, de nem. Am tod hallani olyasmit h sporttol, tampontol elszakad a hártya.

Am az biztos h hiába szakad el, attol még fájhat az együttlét.

Legalábbis nekem nem attol fájt, hanem attol h túl vastag vlt úgy hirtelen, és feszített, de megéri:)

2009. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ez előfordul. A szűzhártyát nem úgy kell elképzelni, mint egy hártyát egy icipici lyukkal. Van akinek kisebb, van akinek nagyobb rajta a lyuk. És rugalmas valamennyire. Az alvadt vér, ami kijött, ugye nem szilárd halmazállapotú, hanem képlékeny. Hidd el megtalálja a lekisebb helyet, amit átfér. Nyúlik, meg ilyenek.. Benn nem marad az biztos. Nem butaság, amit kérdeztél.
2009. jan. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm..erre a válaszra vtam kiváncsi:)
2009. jan. 23. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!