Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Mitől lehet folyton...

Lányok! Mitől lehet folyton sok sűrű fehér folyadék a bugyimban?

Figyelt kérdés
Nem voltam még fiúval, az nem lehet az oka.
2010. dec. 19. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? más tüneted van? nem büdös vagy viszket?
2010. dec. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, hogy hány éves vagy, megjött-e már? Mert az lehet a mensi előjele is. De valóban, ha büdös, illetve sárgás, vagy zöldes színe van, vagy viszketsz ott, akkor az lehet fertőzés, gyulladás, gomba jele is.

Nagyon fontos a mindennapi higiénia, a megfelelő mosakodás, illetve NAGYON fontos, hogy törlöd ki pisilés után. Csak elölről hátrafelé szabad, hogy a végbeled felől ne húzd a hüvelyedhez a bacikat.

2010. dec. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
16 vagyok, már megjött és használok WCpapírt is. Fehér, nincs se sárgás, se zöldes színe.
2010. dec. 19. 19:19
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem büdös és nem viszket, csak zavaró ugye, h nedves a bugyim. am. ez ellen használok tisztasági betétet.
2010. dec. 19. 19:21
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor semmi bajod nincs, csak dolgoznak a hormonjaid....használj folyamatosan tisztaságit és kész, ha viszont viszket, ég, fáj, csíp, büdös, fura színű, akkor látogasd meg a nődokit...de ha élsz szexuális életet, akkor mindettől függetlenül éves rákszűrés miatt keresd fel a nőgyógyászt, ill. 18 éves korod után szexmentes élet esetén sem árt az orvosi kontroll évente
2010. dec. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

:o) Nem úgy értettem, hogy nem használsz Wc-papírt :o)

Akkor viszont valóban normális. Ha nagyon zavar, keress fel egy nőgyógyászt, hátha okosabbat tud mondani. Bár szerintem a leírottak alapján egyszerűen "folyós" típus vagy (mint én).

2010. dec. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha semmi más panaszod nincs, akkor természetes.
2010. dec. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Túl sok cukor, szénhidrát és tejtermék!
2010. dec. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!