Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami fehér folyadék szokott...

Valami fehér folyadék szokott folyni nekem alulról, az mi lehet?

Figyelt kérdés
a kérdés valószinű nem ide tartozik, de kétségbe vagyok esve , hogy mi lehet az.... és bunkók kiméljetek!!! köszi előre is!!! 17(L)
2011. márc. 2. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Ha két menstruáció között van középidőben, akkor peteérésed van, ha mindig folyik, akkor összeszedtél valami gombás vagy bakteriális fertőzést, ezzel akkor nőgyógyászhoz kell fordulni, nehogy meddőség legyen a vége.

Ne haragudj, de nem tudom megállni, 17 éves vagy... legalább 5 éve tisztába kéne ezzel a dologgal lenned. A helyedben sürgősen leülnék anyámmal beszélgetni vagy legalább az interneten utána járni a dolgoknak. Anatómia, női nemi érés. Ezek nagyon fontos dolgok.

2011. márc. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Kedves első válaszoló!


Had lepjelek meg, nekem nem csak a két ciklus között középidőben van fehér folyásom, hanem mindig, és furcsa mód, nem gomba, és nem is fertőzés. Ez természetes, minden nőnek van. Rendszeresen járok nőgyógyászhoz, és semmi bajt nem vett észre a doki, pedig a folyásról is beszéltem vele.

2011. márc. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az első válaszoló nagyon kedves köszönöm a szives megértését,a 2.-nak pedig ténleg köszönöma hasznos választ::)
2011. márc. 6. 11:30
 4/4 anonim válasza:
11 éves vagyok és még nem jött meg. Nekem dettó ugyan ez a problémám.
2022. jún. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!