Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet az hogy a felfázás...

Hogy lehet az hogy a felfázás meg a nemi élet összefügg?

Figyelt kérdés
az előző barátomnál is meg most az új barátomnál is előfordult az hogy amikor lefeküdtünk utána felfázásos tüneteim voltak és érzékeny volt a külső nemi szervem. Már elmentem orvoshoz régebben, tudom is hogy mit kell tennem , de nem értem miért van ez.. mert vigyáztam magamra, nem hiszem h felfáztam.
2010. dec. 20. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:

A legalaposabb tisztálkodás mellett is előfordul, hogy a péniszen baktériumok vannak, amik bejutnak a húgycsőbe, ami ott van rögtön a vagina mellett.

Ennyi. Mindig mosakodjatok meg előtte, és utána, nagyon vigyázzatok, hogy a pénisz ne kerüljön a végbélnyílás közelébe (véletlenül is megeshet, hiszen közel van). Ennyi.

2010. dec. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az előző jól írja... a vesékig is feljuthatnak a baktériumok, sokszor antibiotikummal kell kezelni. fogamzásgátlót szedőknél egész gyakori jelenség...
2010. dec. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót és a barátom előtte zuhanyzott, meg én is mielőtt átmentem hozzá. :/ Ennyire érzékeny a szervezetem?
2010. dec. 20. 14:50
 4/8 anonim ***** válasza:
óvszert használtok? amúgy azt mondják, hogy a teljes csupaszság emiatt nem egészséges. szerintem keresd fel a nőgyógyászt, bár a háziorvos esetleg tanácsot adhat. én rákérdeznék.
2010. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
használunk is meg nem is.
2010. dec. 20. 22:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Szex előtt és után mindig pisilni kell,főleg ha hajlamos vagy hugyuti problémákra.

Az orvosom már egyszer elmagyarázta miért,de nem akarok hülyeségeket beszélni mivel nem emlékszek pontosan,de ez a lényeg.

2010. dec. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó hozzászólónak, mert bevált :)
2011. jan. 19. 14:02
 8/8 anonim ***** válasza:
a húgyút összeköttetésben van a vesével, mivel ott termelődik a vizelet. a vizelet pedig alapvetően "steril" és gyakorlatilag kimossa a bacit.
2011. jan. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!