Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hagyma szagú a hüvelyváladékom...

Hagyma szagú a hüvelyváladékom. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta. Tudom, hogy az az egészséges, ha szagtalan, de szúrós szagú, a hagymára hasonlít. Sokszor voltam nőgyógyásznál, mindig adott valamit, de nem múlt el. Rendes nőgyógyászra nincs pénzem, de gyanítom, hogy valamilyen fertőzés. Miért nem csinál egy kenetvizsgálatot, abból kiderülne, hogy mi a bajom, és nem csak találomra irkálna fel valamit? Már egy csomót ráköltöttem a gyógyszerekre.
2010. dec. 20. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress egy másik, rendesebb sztk-s orvost, és kérd meg szépen, hogy vegyen kenetet.
2010. dec. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor ez biztos, hogy nem normális? Ha tényleg nem az, akkor elmegyek máshoz.
2010. dec. 20. 15:56
 3/8 anonim válasza:
Cicus, ez baj. És előjele lehet egy komolyabb bajnak. Menj orvoshoz, de ne az eddigihez... SZTK-n belül minimum 2-3 doki van, mindnek fogadnia kell (ingyen). És ne tedd meg magaddal,h orvosra nincs pénzed! Bármin lehet spórolni, enni, inni valón, de az egészségeden nem!
2010. dec. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem biztos az sem, hogy kóros, de egy kenetvétel erre megnyugtató választ adna. Ha van gond, lehet célzottan kezelni, ha nincs, akkor legalább nem aggódnál miatta tovább.
2010. dec. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké, elmegyek orvoshoz, kérek időpontot. Nem nyugtattatok meg, de lehet, hogy tényleg baj van. Köszönöm a segítő válaszokat!
2010. dec. 20. 16:28
 6/8 anonim válasza:
Nekem is hasonló problémám van. Majd lécci írd meg hogy mit mondott az orvos :)
2010. dec. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megírom, de januárra kérek időpontot. :-)
2010. dec. 20. 18:46
 8/8 anonim válasza:
Szia. En is ezzel a problemaval kiszkodom mar egy honapja. Voltam orvosnal es polygynax huvelykupot irt fel. Mar 6 darabot elhasznaltam de a szag nem tunt el. Szeretnem tudni ha te megoldottad ezt a problemat, es hogyan?
2017. nov. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!