Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan zajlik az, ha találnak...

Hogyan zajlik az, ha találnak a mellemben egy borsónyi csomót, és elmegyek vele orvoshoz. Hogy történik a kivizsgálás? Hova fognak küldeni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudom mi történne.

Én úgy voltam,hogy fájt a mellem és én éreztem benne egy kis csomót.Elmentem nőgyógyászhoz,ő megvizsgált jó alaposan.Azt mondta,ő is érez valamit és azért,hogy megnyugodjak menjek el ultrahangra,ami pontosan meg tudja állapítani,hogy mi is az a csomó.El is mentem még aznap magánrendelésre,szerencsére az ultrahang szerint csak valami mirigy volt megnagyobbodva,de ok volt minden.

Ha baj lett volna nem tudom még hová kellett volna elmenni.

Remélem te sem tudod meg soha! :-)

2009. jan. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mammográfiára fognak küldeni, ne engedd hogy mammográfia nélkül szövettant vegyenek. Biztos hogy neked is csak valami nyirokcsomó duzzanat, próbálj meg nyugodt maradni. Ha még kérdésed van priviben megtalálsz.
2009. jan. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!