Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért viszik túlzásba a...

Miért viszik túlzásba a menstruáció "átkozását" a nők?

Figyelt kérdés

Szerintem szörnyű, hogy nyafognak. -Jajj, nekem szenteste jön meg! Most mi lesz??? SOS!!!! -Annyira nagy dolog ez? Teljesen természetes, olyan mint, hogy valaki tud Székletet üríteni. Az lenne a baj,ha nem jönne meg valakinek. Kikészítenek az ilyen nők...


Szerinted?


2010. dec. 21. 13:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
21%

Egyetértek veled.

Nekem mindig a legrosszabkor jött/jön meg.Mégsem nyafogok pedig nekem általában 2x addig tart mint másnak.

Ha nem jönne meg akkor meg azért nyafognának.


22/L

2010. dec. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

igen, nekem is volt már karácsonykor, nyaraláskor, buliban, stb..

De élek és virulok, nem haltam bele :)

2010. dec. 21. 13:55
 3/34 anonim ***** válasza:
0%

Nah igen Te a jobbak közé tartozol. De van aki felkapja nagyon. Mintha meghalna úgycsinál beszed 2levél algopyrint azt sz*rabbul van mint nélküle.

Gyengék semmi több.

Mondjuk könnyen beszélek nem azt mondom. De azért csak nem lehet olyan rossz 1 görcs.

18/F

2010. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
26%
Mert nem tudják milyen az, amikor nincs. Az emberek addig nem tudnak értékelni vmit, míg el nem veszítik...
2010. dec. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Egyetértek. Még egy fiú is érti xD

2010. dec. 21. 14:15
 6/34 anonim ***** válasza:
53%

"igen, nekem is volt már karácsonykor, nyaraláskor, buliban, stb..

De élek és virulok, nem haltam bele :)"


Ez tetszett :D Én dettó így kezelem a dolgot..


Első voltam

2010. dec. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
:) Végre valaki!
2010. dec. 21. 14:24
 8/34 anonim ***** válasza:
78%
Kérdezőnek: én sem értem, mit kell ezen fennakadni, nekem is volt már meg mindenféle helyzetben, sosem zavart. 18/F-nek pedig: ha tökön rúgnak, akkor biztos csak tetteted, hogy annyira fáj, nem lehet az annyira szörnyű... :) Na pont annyit tudsz Te is menstruációs görcsről, mint amennyit én a tökönrúgásról, szóval szerintem egyszerűen csak hidd el, hogy a görcs az fáj, van, amikor nagyon. Cserébe én is elhiszem, hogy Ti sem szimuláltok. :) 27/L
2010. dec. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
:D :D
2010. dec. 21. 14:40
 10/34 anonim ***** válasza:
30%

Oké a görcs fáj de ne haljunk már bele.

Akkor milyen lehet pl. egy szülés?Vagy nem akartok szülni,mert fáj?

Nekem is szokott fájni,sokszor kibírhatatlanul,mégsem haldoklok.Otthon pihenek a munkahelyen meg nem vesznek rajtam észre semmit :) Pedig van olyan,hogy felállni nem bírok.


Megint első voltam :D

2010. dec. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!