Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami "trükköd" amit...

Van valami "trükköd" amit menstruációkor használsz?

Figyelt kérdés

Bármit: hogy valahogy eltolod, vagy, hogy éjszaka ne ázz át. Bármi.


Én például levágtam egy már rám picit kicsi harisnya lábát, csak a bugyi részét, meg a combomon hagytam meg. Éjszaka alváshoz ezt veszem fel, mert ez odaszorítja a betétet és az nem csúszkál.


Szeretném ha ilyen jó kis trükköket osztanánk meg egymással.


2010. dec. 23. 11:15
1 2
 11/19 anonim válasza:
60%

ezt lehet hogy ismerik sokan, de úgy is lehet hogy tesiórára szárnyas egészségügyi betét, rá pedig még egy tisztasági. Boldog karácsonyt am.! 12/L

jó ötletek :)

2010. dec. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

köszi :) Sok a 12 éves :D


Boldog karácsonyt mindenkinek!

2010. dec. 23. 14:11
 13/19 anonim ***** válasza:
59%

én mindig oldalra fordulva alszom, és nem ázok át, meg magam alá szoktam teríteni pokrócot, ha mégis lenne baleset... aztán ha nagyon görcsöl, akkor gyógyszer, bár azt nem olyan jó szedni, ezért inkább pár lazító tornagyakit szoktam csinálni, és tényleg jó!

aztán mindig sötét gatyában járok, amit fel lehet rendesen húzni (nem ilyen csípő)

meg a melegvíz nálam is be szokott válni :)

Merry Xmas! :)

2010. dec. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
;)
2010. dec. 23. 15:04
 15/19 anonim válasza:
hát ez nem éppen egy praktika, de megosztanám veletek. 12-13 éves koromban még erős vérzésem volt, és nagyon görcsöltem is. másfél éve hobbiból elkezdtem sportolni (kocogás, szobabicikli), fokozatosan enyhültek a dolgok :) fél év után már napra pontosan jött meg,2 napig van vérzésem, utána csak barnás folyásom, görcseim abszolút nincsenek. szóval már csak ezért is megéri mozogni :) 17L
2010. dec. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

hm, ez remek!

egyébként olvastam valahol, hogy a sport enyhíti a görcsöket, de úgy tűnik, hogy többre is képes! ;)

2010. dec. 23. 21:22
 17/19 anonim ***** válasza:

A mozgas es a gyogynovenyek! cickafarkfu-kamilla a menses elott,

amikor mar megvan, akkor, csalan, cickafarkfu-kamilla, es mozgas.

Igy ertem el, hogy tunetmentes legyen.

2010. dec. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy irigylem azokat, akik tudnak lazító gyakorlatokat csinálni..:( Mikor én görcsölök, akkor az egyetlen gyakorlat, amire képes vagyok az a fal kaparása, de azt ezerrel. Én ilyenkor beveszek egy cataflamot és reménykedem, hogy minél előbb vége..
2010. dec. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek. Nekem soha, semmilyen torna nem javított, csak rontott a fájdalmakon. Dehát nem vagyunk egyformák. Hogy azért praktikát is írjak: én is a tampon+eü betét kombinációra esküszöm, így találtam a legbiztonságosabbnak. NAgyon erős a vérzésem, ha csak az egyiket használnám, ki se tehetném itthonról a lábam, máris átáznék.
2010. dec. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!