Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációkor mindenkinek...

Menstruációkor mindenkinek leesik a hője? Mert nekem pont az ellenkezője történik.

Figyelt kérdés

Utánaolvastam és ezt találtam:"Előfordul,hogy a hőmérséklet a menstruáció alatt még néhány napig magas marad.Ennek oka az előző ciklusból visszamaradt progeszteron,vagy a vérzés alatti hormonváltozások lehetnek felelősek."

De ez akkor sem baj,ha 37 fölötti a hőm?Kezdek kicsit aggódni emiatt,mert nekem mindig így szokott lenni.Vagy menjek el nőgyógyászhoz?

16/L


2011. aug. 9. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát hogyan és mikor méred?

Az ébredési hőt kell mérni, végbélben. Még felkelni meg mozgolódni sem szabad előtte.

2011. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még reggel mértem,de már felkelés után.A hónaljamnál mértem,nem végbélben.
2011. aug. 9. 12:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor alapból nem ér semmit a mérés:)

Ha vezetni szeretnéd a hődet, akkor még ágyban fekve, azonnal ébredés után a végbélben kell mérni, lehetőleg minden nap ugyanakkor. Még esetleg ha szájban méred, akkor adhat pontos eredményt (anyu azt mondta, ő úgy mérte és jó volt), de az orvosom szerint mindenképp végbélben kell.

2011. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2011. aug. 9. 14:59
 5/7 A kérdező kommentje:
De szerintem így se volt nagyon pontatlan a mérés,mert épp azért mértem meg,mert nagyon melegem volt,izzadtam és úgy éreztem,mintha hőemelkedésem lenne.
2011. aug. 9. 15:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó, nyilván a hődet jól megméri a hőmérő, csak a ciklus szempontjából nem szolgál információval:)
2011. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem,köszi:)
2011. aug. 9. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!