Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Enyhe vérzés menstruációs...

Enyhe vérzés menstruációs görcs nélkül?

Figyelt kérdés
Amikor menstruálok én kivétel nélkül legalább az első napon szoktam érezni a mensis görcsöt, azt a húzó érzést is. Most, amikor meg kellett hogy jöjjön, vérzek ugyan, de sokkal enyhébben mint szoktam és egyáltalán semmilyen görcsöt és húzó érzést nem tapasztalok. Ilyen lehetséges egy olyan nőnél, aki mindig szokta érezni a tipikus mensis görcsöt??? Vagy ez valami más lenne? Mert most komolyan nem tudom, hogy most ez menstruáció, vagy sem. Még ilyen nem fordult elő, hogy ne tudjam...tanácstalan vagyok.
2010. dec. 23. 12:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem pl. soha nem fájt mensikor a mellem,mostanában meg szokott fájni.Szerintem normális.Évről-évre változunk.

22/L

2010. dec. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!