Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az, ha otthon...

Miért van az, ha otthon vagyok alig van folyásom, ha meg hétköznap suliba megyek, akkor egész sok van?

Figyelt kérdés
Hétvégén,mikor minden nyugi,nincs rohanás,csak otthon "ülés",alig van folyásom. Viszont hétköznap mikor van suli,különórák,egyszóval rohanás,akkor egész sok,sárgás és néha büdi is. Ez mitől van,hogy nem mindig egyforma? Köszi!
2009. jan. 24. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sem a sárga, sem a "büdi" nem igazán természetes. A probléma megítélése szempontjából igazából lényegtelen, hogy több van vagy kevesebb. Én a helyedben orvoshoz mennék.
2009. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál. Mert nyáron kezdődött. Azt mondta (miután kenetet vett,és laborba küldte),hogy semmi baj,ez ilyenkor természetes (14 vagyok). Most ősszel nem volt folyásom,és most megint van. Megint nem szeretnék orvoshoz menni,mert az a másik is majdnem hipochondernek gondolt..:S :( Mit tegyek?
2009. jan. 24. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:

én is ugyanezzel a problémával küzdöm. Ha itthon vagyok tényleg alig jön, de amugy meg máshova el nem merek indulni tisztasági betét nélkül mert félek hogy eseteg annyi jön hogy átázom :S

nem tudom mitöl van én 17vagyok vtam már dokinál de nem mondott semmit. de ugyhalottam jobb ha van vmenyi folyás mintha nem lenne 1eltalán se, mert ettöl nem fog kiszáradni a hüvelyed...

de nem tudom tényleg mi lehet a fő oka. talán ez igy természetes....

tudom h zavar, hidd el engem is :( de ha ez természetes akkor bele kell törödni:(

2009. jan. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen. Köszönöm a válaszokat. :))
2009. jan. 25. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!