Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoknak tényleg ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak tényleg ez a tipikus hétköznap otthon ülő, hétvégén discóba menő tápos srácok tetszenek?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok. A barátnőm berágott rá, mert állítólag ideje lenne felnőnöm. Ezt azért mondta, mert elmentünk a haverokkal biciklizni ki az erdőbe (erdei úton) s éjjel 12-ig bicikliztünk a sötétségben lámpa nélkül. Még szoktunk néha ilyenféle hülyeséget csinálni, pl elmegyünk kígyót fogni, néha megindulunk valamerre cél nélkül. Mindezek mellett nem hanyagolom a barátnőmet se. Kicsit szórakozott vagyok, de hát most fejeztem be a sulit s sikerült arra az egyetemre menni ahová akartam, szal úgy érzem, hogy egy ennyi szórakozás nem a világ. Már unom a hétvégi discokat, tele beképzelt tápossal, anyuci kedvenceivel (bezzeg ha látná az anyjuk, hogy miket csinálnak...). Kell egy kis izgalom (éjjel az erdőben), kis kaland. Amúgy hívtam a barátnőm is de nem akar jönni. Tényleg a lányok inkább járnak ezekkel a discosokkal? akik valójában halál unalmasak.
2009. aug. 20. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
örülhetne a csajod, hogy ilyen pasija van, én már komolyan hányok azoktól a pasiktól, akik a kocsmázáson és a hányjunk-d*gjunk halálra magunkat "érzésen" kívül semmit se csinálnak... 20/l
2009. aug. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én srác vok, DE TELJESEN EGYETÉRTEK VELED!.

Sok nyámnyila apukakedvence, akik nem tudják mit csináljanak jódolgukban....

2009. aug. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem hidegen hagynak a diszkóban nagymenőző fiúk. Csinálják, és legyenek együtt a hozzájuk hasonló lányokkal. Szerintem bőven jut minden ilyen srácnak lány a diszkóban. De nekem sokkal jobban bejön egy olyan fiú/férfi, akinek van hobbija, aki szereti a természetet, a kihívást. Mondjuk én lány létemre képes vagyok arra, hogy unokatestvéremmel felhívjuk egymást, hogy menjünk el biciklizni, és akkor neki indulunk (hogy hova megyünk? ahova visz az erdei/mezei út), aztán majd valamikor jövünk. Nálunk sincs sok cucc. Kicsit veszélyes (szüleim szerint), de akkor ők még nem jártak egy diszkó wc-jében. Szerintem sok lány van, aki szereti az ilyen fajtán vagány fiúkat, mint te. Az, hogy berágott a barátnőd, talán annak köszönhető, hogy félt. Rám is rágott már be barátom, hogy miért kockáztatom a testi épségem, miért kell kitennem magam felesleges veszélynek. Szóval most ne haragudj a barátnődre, csak szeret, és félt.
2009. aug. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
fuj táposok!!!!én csak féltem a barátomat miközben efféle dolgokat művel,ő 19éves én 21nekem ez már picit dedós,de bevállaltam mert tudom h ő fiatalabb,nem is gyerekes hanem ahogy mondod szorakozott.azok az uj haverjai csinálják s azóta ő is velük akik még csajoznak naagggyon.kotont huznak a fejükre meg felesz v mersz meg ilyenek szóval néha ilyesztő 19évesen a barátom kotonnal a fején,és azok vették rá akik ilyen csajozosak még a rondákat is megbámulják,ha Ciara klipje megy a tvben jó h nem mennek el...tehát nekem ehez a szórakozottsághoz ez a fajta "húúúú p.ina a tvbeeen úúúristen!!!"-feeling párosul:(
2009. aug. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én lenézem a nagyon diszkós srácokat alapba.. akik állandóan ott teszik az agyukat, nevetséges :) néha néha elmegy, de így.. sokkal jobb vagy te :)
2009. aug. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ez nekem is adott egy kis önbizalmat :D Vannak értelmes csajok, háhá :P
2009. aug. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem is gondoltam, hogy ennyi idősen vannak olyan fiúk, mint te:) (nem negatív értelemben) Barátnőd örülhetne, hogy ilyen vagy, nem pedig egy diszkóban piásan menőző kis b@szógép, azoktól hányok...
2009. aug. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szolokkal:) Sztem pont az a jo srác, amilyent te irtál magadrol, nem discos barmok...

Kár h erre inkább az utobbi van...

De lehet, h akk a bnődben kell eresnia hibát, nem benned

2009. aug. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te egy jó arc vagy:), a barátnőd örűlhetne, nem sok az ilyen ember manapság
2009. aug. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

fosok a kis discos,fölzselézett hajú napszemüveges beképzelt majmoktól,röhejesek mind egytől-egyig...azt hiszik hogy buknak rájuk a csajok,na esetleg a kis 14 évesek...

váááá..

2009. aug. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!