Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Néha viszket ott lent, de...

Néha viszket ott lent, de nincs jele hüvelygombának (nem piros, nincs folyásom) és tényleg nagyon ritkán viszket! Használhatok ellene krémet ha nem vagyok benne biztos, de orvoshoz sem akarok menni?

Figyelt kérdés
Gondoltam veszek rá vény nélkül kapható krémet és kúpot hogy elmúljon, de lehet tőle valaki bajom? orvoshoz nem szeretnék vele menni! Előre is köszönöm a válaszokat! Egy 18 éves lány
2009. jan. 25. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig legjobb lenne a doki.Egyszer én is éreztem nagyon enyhe viszketést,gomba ellen kezdtem el magam kezelni.Nem mult el,de még mindig csak néha viszketett.Elmentem dokihoz,vett kenetet,kiderült bakteriális fertőzésem van.Tehát nem lett bajom,hogy kezeltem magam,de feleslegesen.Szerintem megér egy vizsgálatot,minthogy komolyabb bajba menjen át.
2009. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha borotválod az intim területeket amiatt is előfordulhat viszketés (a növekedő szőr végett). Azonban ha nem ez a gond, feltétlen menj el orvoshoz.
2009. jan. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!