Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek volt körömgombája az...

Akinek volt körömgombája az mivel tudta esetleg kiírtani?

Figyelt kérdés
Mert én már mindennel próbáltam,az összes reklámozott krémet megvettem és semmi...
2010. dec. 28. 06:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy te milyennel rendelkezel, de nekem pici, műköröm miatti körömgombám volt. Körmöstől kaptam ilyen kis vékony fehér filcet, ami mellesleg iszonyat büdös volt. Azzal firkálgattam naponta. Maradéktalanul meggyógyult. Ezt a filcet a gyógyszertárban tudod beszerezni, úgytudom elég busás áron.. :)
2010. dec. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem és a férjemnek végleg eltüntette a körömgombánkat a TEAFAOLAJ!!!


Illatszerboltokban (DM, Rossmann) vagy gyógynövényboltokban kapható kicsi üvegecskében lehet kapni.


[link]


Vattás pálcikával kenegettem a gombás körmeimet (fürdés után) kb. 2 hétig naponta 1x...


Ez már évekkel ezelőtt történt, azóta sem újult ki a gombásodás se nálam, se a férjemnél.


Amúgy mi is annakidején úgy hallottuk valakitől, mert mi is mindent kipróbáltunk, ami kapható volt és semmi sem segített...

2010. dec. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Canespro használt, igaz, nem olcsó és elég brutálisan dolgozik (egyszerűen leválik a fertőzött körömrész, így hetekig elég ronda a helye), de napi 20 percet megér. Tavasszal kezeltem a két nagylábujj körmömet. A röhej, hogy csak a felső sarkában volt valami kis elváltozás, erre majdnem az egész körmöm leesett a krémtől - de azt mondják, hogy akkor biztosan ott is fertőzött volt már -, viszont nyárra már rendben volt és nyár közepére teljesen visszanőtt az egész körömlemez. Most rózsaszín, puha és könnyen vágható. Én nagyon ajánlom. Annyi, hogy azt írja, hogy a mellékelt kaparóval naponta el kell távolítani a felpuhult körömrészt: ne félj egész nagy darabokat akár kisollóval is levágni, ha érzed, hogy felpuhult, elvált az ujjadtól! Így gyorsabban "haladsz".
2010. dec. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
énis a Canesprot használtam Ha gyorsan +akarsz szabadulni a gombától érdemes megvenni ! Gyors Javulás mondhatni megfizethető áron csak azért írom ezt mert először tablettával próbálkoztam abba volt 4 db minden héten egy szemet kellet bevenni az nekem nem vált be ugyanis akár hónapokig is szedni kell, és egy ilyen 3000 ft ba kerül Canespro az szó szerint leválasztja a beteg fertőzött körmöt utánna kell rátérni a Canesten plusra!
2011. febr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!