Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy amíg egy nő...

Normális, hogy amíg egy nő szoptat egyáltalán nem kívánja a szexet? A feleségem több mint 2 éve szoptat, a házaséletünk meg nulla. Fog ez változni?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 28. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A szpottatás valóban befolyásolja a fogamzási képességet, és a libidót is.


Sokat változott a feleséged teste a szülés előttihez képest? Nincsenek lelki okai? Az is gyakori, hogy nem tudják elfogadni a szüléstől megváltozott testüket!


A nőknek fontos, hogy naponta éreztessük velük, hogy mennyire kívánatosak a számunkra...

2010. dec. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Semmiképp sem normális. Attól, hogy a feleséged anya lett, még nő és feleség is maradt. Tudni kéne ezeket a szerepeket összehangolni és nem kizárólag az egyiket gyakorolni. Próbáltad már megbeszélni vele?
2010. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Két éve szoptat? Jesszus! Nagyon türelmes vagy kedves kérdező. Azért még házasélet is van a világon. Csak nehogy nagyot lessen, hogy ez miatt majd lelépsz a színről.
2010. dec. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valóban előfordulhat, hogy a szoptatás miatt nem annyira kívánja a szexet, na de a 0 azért erős túlzás! Én a szoptatás alatt vígan ellettem volna szex nélkül (gondolom, a hormonok játéka ez is), de a férjem mindig addig-addig udvarolt, kedveskedett, míg nekem is megjött a kedvem :=).

Amikor már alszik/alszanak a csemete(ék), bújj hozzá szerelmesen, úgy, mint amikor még csak ketten voltatok. Zuhanyozzatok együtt! Biztos, hogy nem akar majd veled zuhanyozni (én sem akartam), mert rondának és kövérnek látja magát (pont mint én), de győzd meg (ahogy a férjem is tette), hogy egyáltalán nem az (akkor is ha az), és neked így, kicsit kerekebben is gyönyörű! Szappanozzátok le egymást...tényleg írjam le pontról pontra ??? :=) Szerintem nincs az az ember, aki egy ilyen előjátéktól nem indul be, szoptatás és hormonok ide vagy oda! Jó hancúrozást!

2010. dec. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szerintem jól néz ki a feleségem, átlagos testalkata van, sokszor dícsérem is, segítek neki a mindennapi otthoni munkákban.

Azt mondja, hogy állítólag nagyon kíván, de amikor szexuálisan közelednék felé, állandóan elutasít: nincs kedve, ez nem spontán, a gyerek itt van a közelben, most napköz van, reggel kidob az ágy, este már fáradt, nem esik jól ha hozzáérek, most feszült... mióta megfogant a gyerkőc azóta nem is szexeltünk. (3 év telt el) Kezdek besokallni!

2010. dec. 28. 13:59
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

2 évig NEM szoptatunk!!! Ez nem jó a gyereknek egyáltalán. Neki is fejlődik a szexualitása, egy járó, fogakkal rendelkező, dackorszakba kerülő gyerek ne szopja már az anyja mellét!

A feleséged az intimitást a gyereken éli ki, ahelyett, hogy veled tenné ezt!

Nagyon fontos lenne ezt átbeszélni, akár pszichológus segítségét is kérni.

2010. dec. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!