Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy működik a rákszűrés?...

Hogy működik a rákszűrés? Arra gondolok hogy ha leveszik a mintát,ugy kell bemenni az eredményért vagy postán kűldik ki? Veszprémben hogy működik?.

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 21:05
 1/4 anonim válasza:
Nem hinném, hogy postán kiküldenék. Legalábbis nekem soha sehonnan nem küldték. Ha gond van, szerintem felhívnak, ha van megadva telefonod, de egyébként be kell menni érte. Bár ezt általánosságban írom, Veszprémet nem ismerem.
2009. jan. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Veszprémben én sem tudom sajnos. De általában SZTK-ban értesítenek egy "kedves" levéllel: saját érdekében azonnal forduljon kezelőorvosához... Magánrendelésen pedig a nődoki értesít.
2009. jan. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A dokimnál Miskolcon úgy van,hogy ad egy sorszám félét és azzal telefonon is meg tudják mondani. Ha nem, akkor gondolom be kell menni érte viszont olyat is hallottam,h. ha rossz az eredmény és nem jelentkezik az illető akkor postán értesítik de sztem azt ne várd meg.
2009. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én pestmegyébe lakom,itt 3-4 hét mulva kell visszamenni a dokihoz a leletért.De ha esetleg nem mész el érte,csak akkor értesitenek ha rossz az eredmény
2009. jan. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!