Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás vagy esetleg köze...

Felfázás vagy esetleg köze lehet a vesének is hozzá? Ma éjszaka többször felébredtem, hogy mindjárt bepisilek, de aztán nem jött semmi. Ma nem tudtam elindulni reggel, mert egyfolytába mennem kellett.

Figyelt kérdés
Nem csíp a vizelet és nem is fáj. Egyébként szúrkál az alhasam. Tegnap sós, ma kamillás fürdőt vettem. Lehet még segíteni valamivel? Ha a vesémmel lenne valami, azt észre venném?
2009. jan. 26. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

háát ha ez folytatódik még 1-2 napig akkor én elmennék orvoshoz vele. nem szabad ezzel játszani!!

hát ha felfáztál akkor az egyben vesédet is érinti. ez annyira együtt játszik.

2009. jan. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így kezdődött a harmadik vesekövem.Vizelési ingerem volt és fájdogált a hasam alja.
2009. jan. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha picit is rosszabb lesz irány az orvos, ezek alapján következhet az hogy véres lesz a vizeleted meg fájni fog, ha pisilsz, kerüld a hideg padokat meg ne ülj le sehova és, ha fázik a lábad a cipődben/csizmádban akkor azonnal vegyél melegebbet!!

Jah és derekadat ruha alatt tartsd, mert egy életre megszívod, bár mindenki ezt rizsázza, de így van még, ha most nem is fáj meg azt hiszed sablon szöveg akkor tévedsz.

2009. jan. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!