Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két napja szeretkeztünk,...

Két napja szeretkeztünk, tegnap és ma kicsi vérzés?!

Figyelt kérdés
Nekem ez még csak a második alkalom volt,elsőnél véreztem és utána is 2napot.Menzeszem aztán rendesen megjött,amikor vártam.Most volt a második alkalom és kicsit véreztem utána,ez volt csütörtökön,pénteken kis vérzés és ma is egy kicsi.Mitől lehet ez?Felsértett valamit bent?Valaki írjon,akinek van ilyenben tapasztalata.
2011. jan. 1. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, az elején ez még belefér. Velem is ez volt.

Vannak, akiknek erőteljesebb szűzhártyájuk van, ez ha továbbszakad, akkor még lehet belőle vérzés. Próbáljatok kicsit hosszabb előjátékot és egy kis síkosító sem árt, ezt a dm-ben vagy gyógyszertárban tudtok venni. Ha óvszert használtok, akkor mindenképp ajánlott síkosító, de csak vizes alapú (a többi károsítja az óvszert és így nem tuti a fogamzásgátló hatás), a durexé elég jó minőségű.

Mondd a barátodnak, hogy ez van és próbáljon minél kíméletesebb lenni és szólj neki, ha valami fáj vagy kellemetlen, nem lóverseny ez...

Ha a hüvelybemenettől kifelé kisebesedett a bőr és éget/csíp/fáj, akkor Bepanthen krémmel kenegetheted, az gyorsan hámosít ezen a területen.

24L

2011. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ,nagyon hasznos volt!:)Követketőnél már mindenképp fogunk használni sikositót,mert igy visszagondolva éreztem én is,hogy nem vagyok elég nedves közben.Megnyugodtam,szerencsére a vérzés is elmult,ugyhogy ez a 2nap vérezgetés nem volt vészes.
2011. jan. 9. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!