Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshet-e a barátnőm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshet-e a barátnőm, ha menstruációja megjötte után 2.5 nappal szeretkeztünk, még volt minimális vérzés és valószínűleg előnedvvel érintkezett?

Figyelt kérdés
Gumit kellett cserélni, és akkor érhettem hozzá előnedves kézzel a gumihoz, közvetlenül nem érhette.spermicides gumit használok,nem tudom hogy az mennyire elég biztos nem öli meg mindet.Vegyen be egy esemény utánit vagy nem lesz gond.
2009. máj. 31. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

menstruáció után 1-2 nappal még nincs peteérés,bár előfordulhat,hogy vki a mensi alatt esik teherbe.A barátnőd kb 6-7 napon lehetett..a nőknél átalában a 11.nap környékén van peteérés,bár spontán peteérés is lehet.Bár az előnedv is tartalmazhat speriumot..nem hiszem,hogy az olyan lett volna,amely képes a megtermékenyítésre..Ha azt nézzük,hogy a gumi is spermicides volt..kicsi az esélye,hogy baj történt.

Én nem hiszem ,hogy vennék be 72 órásat,mert magas a hormontartalma.

De mondom, ez függ a bartánőd ciklusától is,hogy mikor lehet peteérése..

2009. máj. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg mindig fennáll a terhesség esélye, még vérzés alatt és fogamzásgátlás mellett is.


Gyakorlatilag azonban olyan minimális az esélye, hogy ha én lennék a helyében, nem vennék be esemény utánit.

2009. máj. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én úgy értettem hogy a menstruáció után 2.5 nappal szeretkeztünk hogy 2.5 nappal előtte kezdett el vérezni, én úgy tanultam meg tudom hogy onnan kell számolni a dolgot és az még nem 6.-7. nap, hanem csak 2.-3. nap de lehet rosszul tudom
2009. máj. 31. 11:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
eszméletlen kicsi az esélye, hogy terhes a barátnőd...ne borítsátok fel a szervezetét egy esemény utánival, mert nagyobb bajt csináltok
2009. máj. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor megjön a menstiuációja, az az első nap, jól tudod. Ezek szerint a harmadik napon voltatok együtt, a vérzése alatt. Az esemény utáninak tényleg eszméletlen magas a hormontartalma, a terhességre az esély meg egészen minimális, elhanyagolható. Második válaszoló voltam.
2009. máj. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

első vagyok..

bocsi én értelmeztem félre:$

én akkor még kisebb az esélye.

2009. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esélye.
2009. máj. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!