Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen kosaras melltaró kell?...

Milyen kosaras melltaró kell? mostaniak 70/a de alul az összes nagyon kicsi, fölül nagyon nagy. Vmi ötlet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen. Fehérneműboltokban néha lehet kapni a melltartókhoz egy betoldást, amivel a kerületét meg lehet hosszabbítani, hogy ne szorítson. Asszem 3 db-ot vettem 1700 Ft-ért a Women's Secretben.
2011. jan. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát... Köszönöm C:
2011. jan. 2. 07:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Sztem vegyél 75-öst. Bár nem nagyon értem a kérdést. Mi az hogy felül nagy, alul kicsi. Gondolom az alul kicsi azt jelentené, hogy a derekadnál szorít. Ezért írom, hogy vegyél inkább 75-öst. De ha elmagyarázod, lehet jobb segítséget tudok mondani.
2011. jan. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
háát... elöl eláll alul meg összenyom... a 75ös azért nem jó, mert alul ugyan jó de felül mégjobban eláll :S
2011. jan. 15. 10:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem a derekamon hordom a melltartót.
2011. jan. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, látom kiragadtad a lényegét a mondanivalómnak. Köszönjük az építő jellegű hozzászólást, a kérdező szerintem máris rohant a boltba, mert megtudta tőled milyet vegyen:)


Visszatérve a kérdésre, talán próbálj meg akkor 75-ös push up melltartót venni, azokban van szivacs több és nem fog elállni a melledtől, de szorítani se fog alul. Vagy hordj ilyen belebújós, sztreccses anyagú toppokat, aminek nincs kosara.

2011. jan. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
épp ez a baj, h az összesnek a kosár alsó felében van a szivacs... nekem a fölseje áll el :S
2011. jan. 21. 21:34
 8/10 anonim ***** válasza:

Próbáltál már fel ilyen melltartót? Mert a push up-nak igaz, hogy az aljában van a szivacs, de pont ezért feltolja a melleidet és azok kitöltik a kosár felső részét is.

Vagy esetleg még ilyen félkosaras melltartókat lehetne megpróbálnod.

2011. jan. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
rendben köszi.. pussosat már próbáltam... de nem baj azért köszönöm C:
2011. jan. 24. 14:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg 85 A/kis B... széles hátam van. Olyat vegyél, ami félkosaras, tehát olyan V-alakban halad a pánt felé, akkor nem fog felül elállni. Én kínaiban szoktam venni, meglepően jók vannak, csakis szivacsosat, mert a többit nem töltöm ki (legalábbis szivacsosban nem látszik). Fontos az is, hogy a pántja elég szoros legyen, és hátul is abban a szintben legyen a kapocs, ahol a melltartó közepe, tehát sem fel, sem le ne csússzon. (Ha hátul felcsúszik, akkor szokott elálló lenni nekem pl.) A vállpántok is elég szorosak legyenek, jól húzzák felfelé, akkor szépen rásimul. (persze alul ne buggyanjon ki a mell, vagy ne vágjon, az már sok). Vagy hordj topot, ilyen sportmelltartószerűt, egybeszabott, gumis. Az is jó.
2013. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!