Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap lesz az első randim...

Holnap lesz az első randim egy sráccal, megbeszéltük, hogy kivisz kirándulni a Normafára, de ma jött meg és szakad belőlem a vér. Annyira gáz, de hogy mondjam meg neki, hogy napoljuk a kirándulást?

Figyelt kérdés
Már napok óta erre készülök hulla szerelmes vagyok, olyan ciki
2011. jan. 4. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy nem érzed jól magad, esetleg csak sétáljatok kicsit a városban és majd hétvégén elmentek kirándulni. Bár akkor meg már meleg lesz...
2011. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Mondd, hogy beteg vagy és nagyon fáj a hasad.
2011. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 tetris ***** válasza:
53%

Hogy a bánatba jutott eszébe ilyen hideg időben kirándulni a Normafához?

Kiránduljatok inkább valami beszélgetős helyre, ahol van női mosdó is.

2011. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Azért meg megjött miért kéne lemondani a randit?

Tampon + betét,és nincs semmi gond.

A normafánál is vannak wc-ék..Amint látsz egyet irány a wc-re a kistáskáddal együtt amiben ott van a csere tampon,+ betét.. Komolyan,minden ilyen esetnél lemondod a dolgaidat??Evvel együtt kell élni..(feltételezem,hogy nem fent a hegyen akar ebben a hidegben szexelni veled a természetben ,mert akkor tényleg felejtős a randi)

2011. jan. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg neki, hogy kicsit fáradt, bágyadt vagy egy kiránduláshoz, de nagyon szívesen találkoznál vele, inkább üljetek be valahová.
2011. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem mikor meg van a bajom és kirándulni vagy valami kocsikázás van a barátommal akkor megmondom neki, hogy maximum 4 óra kocsikázás vagy kirándulás. Ő egyből le vágja szóval nekem ez már nem ciki. Különben ha van ott a közelben wc ott is tudod cserélni. Más nők is így vannak mint te. Mégse utasítják vissza. Ciki vagy nem ciki mi vérzünk.. (=
2011. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
vagy mond meg az igazat, ha értelmes a fiú akkor megérti.
2011. jan. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hivatásos katona, meg sem kottyan neki a hideg...én meg itt szerencsétlenkedek..wáá

Megpróbálom átrakni csütörtökre, addig talán már kevesebb lesz, meg nem járok óránként pisilni. Elég sz..ul néz ki, ha állandóan a bokrokat látogatom.. vagy javasoljam be a mozit?

2011. jan. 4. 19:08
 9/11 A kérdező kommentje:
Megmondanám, ha nem az első találkánk lenne! Ezzel kezdeni olyan ciki..:(
2011. jan. 4. 19:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ma annyira erős holnapra már gyengébb lesz. Na ha meg az első randi nem hinném hogy tapizgatni fog, ha meg vastagon fel vagy öltözve akkor az teszel a bugyidba amit akarsz még ha kényelmetlen is. Sok trükk van, tampon + betét, ha nem birod a tampont akkor vatta + betét, Tena betét, és ezt még lehet fokozni, ha akarod megirom hogy nálam mi volt a tök biztos.
2011. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!