Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betadin hüvelykúpot kell...

Betadin hüvelykúpot kell használnom, a 14 db-os-at, és hétfőn este kezdtem el használni, nem volt semmi gond vele, kedden sem, de szerda este mikor megnéztem "ott", ilyen (guszta leszek:S) túros "izé" volt a hüvelyemnél, elég sok! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A túrós váladék gombás hüvelyfertőzésre utal. A Betadine öli a gombát is, de szerintem kezdd el a Canestent, ha nem vagy már szűz, akkor kombit, ha szűz vagy, akkor jól krémezd be, csak mindig tiszta kézzel nyúlj a krémhez. Meg mondjuk magadhoz is... :)
2011. jan. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Amíg a Canestent használod, addig a Betadine-t hanyagold. Egy hétig használd a Canestent, ha az letelt, akkor még pár Betadinos kúpot elnyomhatsz.
2011. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!Használtam már Canesten kúpot,de nem vált be!Gombám van,meg fertőzésem,de a tünetem csak annyi,hogy mikor a párommal együtt vagyunk,akkor fáj,de nagyon,és utána is!:( Most voltam nődokinál,ő írta fel a Betadin hüvelykúpot amit elkezdtem hétfőn,akkor semmi gond nem volt,meg kedden sem,aztán szerdán mikor fürdéshez készülődtem akkor vettem észre,hogy sok mennyiségben ilyen túros franc volt a kisajkak között,meg a hüvelyembe is!És ilyen eddig nem volt!Még kell használnom a kúpot,mert 14 db-os,a doki is azt mondta,hogy a 14-et használjam el,és utána menjek vissza hozzá.Csak nem tudtam mire vélni ezt a folyást!:(

Köszönöm szépen a válaszodat!!!:)

2011. jan. 7. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!