Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen érzés, hogy menstruáció...

Milyen érzés, hogy menstruációkor folyik a vér?

Figyelt kérdés
Az milyen? Rossz? Nagyon érezni, vagy csak olyan, mint a sima folyás? És ha hirtelen felállsz tényleg több jön? Még nem tudom, de szeretnék rá felkészülni. :)
2011. jan. 6. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Körülbelül meg se érzed. Maximum ha tampont használsz, és az már annyira megtelt, hogy érzed, hogy ha felállsz vagy megmozdulsz, akkor mindjárt kicsusszan. :)) De amúgy idővel szinte már fel se tűnik.
2011. jan. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Hát igazából ezt akkor fogod érezni, ha már tapasztalod :)

Ne úgy képzeld el, hogy hú de nagyon folyik,hanem időnként egy kevés. De például amikor suliban órán ülsz, és óravégén felállsz, érzed hogy több folyik, mivel üléskor nem tud rendesen.Nem kellemes érzés,de nemvészes ,és legalább tudod, mikor menj kb cserélni.. Az erőssége pedig attól függ hányadik nap. Általában első két-három napban erősebb, utána már minimális, de ez egyén függő.

Remélem segíthettem :)

14/L

2011. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

úú, köszi! :D

Segítettetek! :)))

2011. jan. 6. 17:10
 4/6 anonim ***** válasza:
mivel suliba járok, azért ülök 45 percet, és amikor felállok, akkor érzemm, hogy folyik, de aztán "kifolyik" vagy mi. onann tól nem érzem
2011. jan. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kellemetlen, főleg ha nem otthon vagyok. Meg amikor a pasim az ölébe ültet és éppen mensizek..az nagyon sza.r, ahogy érzem, hogy folyik.
2011. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nagyon szar..:s

pont ezért használok tampont,azzal nem lehet érezni.;)

2011. jan. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!