Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Én nem szoktam érezni, hogy...

Én nem szoktam érezni, hogy mikor kell betétet cserélni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mindig azt mondták, hogy majd érezni fogom, de nem! Megjött, most van a 6. (félév :D ) de eddig egy csomószor átáztam. Mert ugyanazt érzem amikor alig van vér, és amikor tele van. És nagyon erős a vérzésem, ezért nem tudok az iskolában elégszer kimenni a mosdóba. Csak ugye 45 percenként. De néha ez nem elég, és átázok. :( :(

Néha meg úgy érzem, hogy tele van és szinte nincs semmi. Mit tehetnék?


2011. jan. 6. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Rakj be éjszaki betétet. Sokszor az a gáz, hogy nem elég hosszú a betét és a fenekednél kifolyik. Vagy a bugyid túl keskeny és akkor oldalt leszel maszatos. Kicsit szélesebb és szoros bugyit kell ilyenkor felvenni. Alá esetleg cicanadrág. 45 percig tartania kell a betétnek!!

És cserénél töröld át a popsidnál is nedves törlőkendővel.

2011. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél be éjszakai betétet, esetleg tampon?

Minden szünetben nézd meg, és hidd el majd idővel kialakul ha "tapasztaltabb" leszel! :)

2011. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

oké köszi :)

Hát jó, akkor valószínűleg éjszakai betét lesz...

2011. jan. 6. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!