Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg nem kell semmit...

Tényleg nem kell semmit csinálnom ha pici méhszájsebem van? (ellenőrzésre sem kell mennem? ) Még soha sem volt. Szexelhetünk?

Figyelt kérdés
Új orvoshoz mentem el (az eddigi nagyon bevált, de 30 km-re elköltözött a rendelője). Méhszájsebet állapított meg rákszűrés közben. Azt mondta, hogy pici. Mivel még nem volt kérdeztem van-e teendőm. Azt mondta ha a leletek rendben lesznek semmi, magától meggyógyulhat. Kérdeztem, hogy kontrollra kell-e járni, és megint azt mondta, ha nincs panaszom akkor majd egy év múlva jöjjek újra a rákszűrésre és kész. Mivel nem ismerem sem az orvost, sem a "betegséget" bízhatok benne? Vagy inkább utazzak el a régihez? Azt elfelejtettem megkérdezni, hogy mi van a szexel, lehet szeretkezni?
2011. jan. 6. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, de mikor tavaly mentem rákszűrésre nekem is azt mondta hogy icipici méhszájsebem van, de hogy biztosra menjen elkezdte ecsetelni és 5 hónapon keresztül havonta kellett mennem mire teljesen begyógyult. Inkább kibírtam az a pár percet, minthogy nagyobb baj legyen belőle. Szerintem nézesd meg mással is, inkább szánd rá az időt, elzavarni úgy se fognak. Legalábbis ez a véleményem! 22/L
2011. jan. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Általában ha pici és nem okoz tünetet, akkor elmulik magától. Ha fáj a derekad vagy vérzel, akkor érdemes ecseteltetni.
2011. jan. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyelőre nincs semmi tünetem, nem is volt. Csupán a rákszűrésre mentem. Az a baj, hogy két pici babám van és azért a 30km elég messze van velük ebben a hidegben, és ott sem tudom ki vigyázna rájuk. Amúgy simán elmentem volna. Azt hiszem megvárom a leletet, addig még várok válaszokat és gondolkodom hogyan tovább. És talán annak függvényében megyek el. Legfeljebb azt a leletet is tudom magammal vinni.
2011. jan. 7. 13:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem sem volt tünetem, a szűréskor derült ki!
2011. jan. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mona lisa27 válasza:
én 2,5 hónapja voltam nőgyógyásznál rákszűrésen és nekem is akkor mondták hogy van egy kis méhszájsebem. Azt mondta az orvos, hogy ha a rákszűrésem rendben lesz akkor nem kell hozzányúlni a méhszájsebhez, mert pici és el múlik. 2x is rákérdeztem. és p2-es lett a rákszűrésem. De hól bő folyásom van hol kevesebb. nekem sokszor van gondom lett a hüvelyemnél, de valószínű, hogy a hormonos fogamzásgátló csinálja. abba is hagytam.
2012. jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mona lisa27 válasza:

meg a stressz, de majd elmegyek megint a dokihoz, megnézetni a sebet.

Itt olvastam hogy nagyon drága a méhszájseb kezelése! És csak 20 perc

kinek van rá pénze?

2012. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tőlem 500 ft-ot kért a doki ecsetelésenként és 5 perc alatt megvolt ...
2012. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!