Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet köze ennek vagy méhszájs...

Lehet köze ennek vagy méhszájsebem lehet? Lent.

Figyelt kérdés
Szóval párszor előfordult hogy véreztem szex közben de vissza nézve általában akkor volt amikor vége lett a menzeszemnek(8-ik nap)!Ez betudható annak is hogy nem tisztultam ki teljesen?Tampont használok,4 éves szedek fogamzásgátlót.Másnap már nem vérzem csak szex közben.Vagy talán valami sebem lehet?De ha sebem lenne akkor jobban véreznék?Vagy másnap is?Valaki járt már igy vagy tud bővebben tanácsot adni?
2011. febr. 28. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha mindig csak a 8. napon tapasztalod, nagyon valószínű, hogy a menzesszel van összefüggésben. Ha bármikor máskor is, akkor valószínűleg nem. (Az "általában" nem elég!)


A méhszájseb nem valódi seb, hanem hámelváltozás. Veszélyes, mert rákmegelőző állapottá alakulhat.

Ha vérzik, az nem jelent jót, szinte biztos, hogy műteni kell. De ilyenkor sem vérzik nagyon és folyamatosan.

Nőgyógyászati vizsgálattal megállapítható, van-e gond.

2011. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Háromszor történt ilyen,és kétszer biztos hogy a 8.-ik napon!
2011. febr. 28. 12:54
 3/5 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen,mi a menstruációmra fogtuk, Sztem az is.
2011. márc. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És neked hogy történt?Mennyi volt?És meddig tartott?
2011. márc. 3. 16:43
 5/5 anonim válasza:
Mi gumiban csináltuk és a gumin látszott meg volt egy pici a pléden ami alattunk volt.Ezután mikor kb 10 perc múlva mentem wc-re törlés tán még láccot egy folt a wc papiron de ennyi volt nekem.
2011. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!