Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki a legjobb nőgyógyász...

Ki a legjobb nőgyógyász Salgótarjánban?

Figyelt kérdés

Eléggé félek, olyat keresek, aki kedves velem. És megbízható, és ért a munkájához.


Köszönöm szépen.


2009. jan. 29. 20:01
 1/7 A kérdező kommentje:

Vagy ti kihez jártok és mi a véleményetek róla?


Egyáltalán van itt nőnemű nőgyógyász? Mert én úgy tudom, hogy nálunk csak férfi van.

2009. jan. 29. 20:02
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Fuu ott vad disznó nögyogyászok vannak,de mikor ott laktam Horváthhoz jártam ö nagyon kedves és nem rosszindulatu az sztk-ban rendel heti2x sorszámot kell huzni az ajtóra teszi a sorszámozott papirkákat, 1 éve 5E volt a rendelése ill.Nadim doktort is nagyon ügyes nála percre pontos idopontot kapsz 1 éve 6E volt a vizsgálat csak 2en vagytok a vizsgálóban az adminisztátor is kint ül,már Gyöngyösön dolgozik de visszajár rendelni.A számát már nem tudom de a szuperinfoban nagyon gyakran hirdeti magát és nem a kórházbanfogad, van neki a szerpentin ut környékén (ha jól emlékszem)egy nagyon hangulatos kis renelöje.Teljesen midegy hogy döntesz ök jók.A többi meg...
2009. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a részletes választ :)


Ha valakinek még van hozzáfűznivalója, szívesen fogadom azt is.

2009. jan. 29. 22:20
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Azért Horváthot nem dicsőíteném, produkált ő már olyan orvosi műhibát h középsúlyos értelmi fogyatékos gyerek lett a következménye. Mind tehetségtelen barbár. Talán a Nadim még jó.
2009. márc. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ az utolsó hozzászólónak is.
2009. márc. 3. 23:16
 6/7 broland válasza:
100%
A feleségem Dr. Umeh-hoz jár. Sajnos még szülésnél nem tartunk, de kedvességben és segítőkészségben eddig számunkra verhetetlen. Nagyon sokat köszönhetünk neki.
2009. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mar nyilvan nem aktualis, de azert leirom en is a friss tapasztalataim (masfel hete szultem), hatha segit meg valakinek.

Horvathoz jartam terhessegem elejen, magasan lesz.rt, kozolte.hogy itt vannak a leletek, de majd a vedono ugyis elmondja, o nem foglalkozik ezzel. Ha problemam volt,annyit mondott,szerinte minden ok. Fel perc alatt lezavarta a dolgokat a maganrendelesen, aztan elkerte persze a 6e-t. A szerinte minden ok tortenetbol az lett, hogy a 30.hettol korhazban toltottem napjaim..

Orvost valtottunk, dr Umeh. Nagyon kedves volt, segitokesz, barmikor hivhattuk. Aztan mikor beindult a szules, felhivtuk, mire kozolte telefonon, hogy marpedig meg nem szulunk. Masnap delutan bejott, akkor mar kapkodott ossze-vissza. Kozvetlen eletveszely, meconiumos magzatviz, oxigenhiany, szivhan nincs. Csaszarmetszes. A szules utan a korhazban ram sem nezett, majd tavozaskor ˝elfelejtette˝ felirni a veralvadas gatlot, nem kaptam egy hetig, mire egy idegen doki irta fel.. Aztan varratszedesnel 6hetes kontrollra visszahivott a maganrendelesere. Mikor jottem volna el, elemallt es nem engedett ki az ajton, hogy ˝mi van a paraszolvenciaval? Fizetni kell. Most. A 6hetes kontroll keso˝ (mert naivan azt gondoltam, az utolso vizsgalatkor honoraljuk,mert igy logikus.) Megalazott masok elott, mintha nem akarnek fizetni.. ugy, hogy maganrendelesen is nem egyszer 5e ohelyett 10e-t hagytunk nala. Szoval ot soha tobbe!!! Senkinek nem kivanom,hogy ilyen figyelmes orvosok ˝vigyazzanak˝ rajuk!

Nadimrol eddig csak jot hallottam!

Udv

2012. nov. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!