Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok és még nem...

14 éves vagyok és még nem jött meg a mensim, de vagy sárga vagy fehér cucc "megfesti" a bugyim, ez mi?

Figyelt kérdés
mit jelent?
2011. jan. 9. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Folyásod van, tisztasági betétet ajánlott használni de nem kötelező(És ilyen kicsiként nem is kell).4 évesen azt hiszed meg fog jönni a menzeszed?Én 13 vagyok és még nekem sincs meg és ez még mindig teljesen normális.Ja és miért itt teszel fel kérdést?Kérdezed meg anyukádat.Szerintem ő is tud rá válaszolni és még segíteni is.
2011. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
14 vok bocsi elírtam:$
2011. jan. 9. 15:03
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Jaj bocsánat akkor elnézést kérek...:SRemélem segítettem.
2011. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
válaszokat lécives!
2011. jan. 9. 15:12
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Folyás. Enyhe húgyúti fertőzés. Kérd meg anyukádat, hogy vigyen el a gyereknőgyógyászhoz, az majd felír valami kenőcsöt rá.
2011. jan. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha nincs szaga, és nem csíp a puncid, akkor nincs baj. Mióta van? Mert általában 2 évig tart. Valakinél 3. Nekem 10 évesen kezdődött, 12 évesen jött meg. Úgyhogy ha nemrég kezdődött,akkor van még sok időd!
2011. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez a fehérfolyás. Mensi előtt 1-2-3 évvel jelentkezik.
2011. jan. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 11 évesen jött meg előte fél-egy évvel kezdődött a fehérfolyás de lehet h hamarabb is csak nem vettem észre xD
2011. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a fehér folyás a sárga meg pisiXD
2011. jan. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!