Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen természetes/homeopátiás...

Milyen természetes/homeopátiás szer jó a női ciklus rendezésére?

Figyelt kérdés
Szülés óta alacsony a sárgatest hormon szintem, van, hogy hetekig csak rózsaszines/barnás próbálkozás van a hasam részéről, de nem jön meg rendesen. Ilyenkor a nőgyógyászom sárgatest hormon tablettát ir fel nekem, aztán megjön, aztán 2-3 ciklus rendben van, majd kezdődik előlről. Hasonló problémára vált már be nektek valami természetes anyag, pl. hallottam már olyanról, hogy makabibe, vagy bármi tea, ami nem gyógyszer? Köszönöm a válaszokat előre is.
2011. jan. 9. 17:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Barátcserje kapszula (ciklust rendezi) vagy a ciklus második felében, 14. naptól a menstruáció kezdetéig palástfű tea (serkenti a sárgatest hormon termelését), napi minimum fél liter, de lehet egy is, ha bírod.
2011. jan. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!