Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Természetes, ha ciklus közepét...

Természetes, ha ciklus közepétől szenvedtem a tünetektől, de most menstruáció elött vagyok pár nappal,1héttel (nem tudom pontosan, mert össze-vissza újabban a ciklusom) szóval elmúlt a hasgörcsölés, mellfájdalom, derékfájdalom?

Figyelt kérdés
Ez az első clostys hónapom. Remény és csalodotság váltakozik bennem.
2009. máj. 17. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem az első Clostis hónapban ikerterhesség jött létre. Ha jól emlékszem, akkor a félidőtől feszülő mell érzetem volt, s bizony ez elmúlt az időtájt, ahogy te írod. Meg is ijedtem, mert a 27. napon pozitívat teszteltem többször is. Maradt ehelyett egy nagyon enyhe mellbimbó érzékenység. Panaszkodtam az orvosnak, hogy nincsenek tüneteim. Na de az 5. héttől az állandó hányinger.

Ne vedd kézpénznek amit írtam, de talán azért van jelentősége, hogy ikrek voltak, mert ilyenkor jóval erősebben szoktak mutatkozni tünetek.

2009. máj. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Na ilyenkor érzem a reményt! :) De sajna nem sokára biztosan visszajön a csalódottság. :(
2009. máj. 17. 08:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja, a csalódottságról pedig, hogy a 26. napon voltunk a drbácsinál, aki a hőgörbém alapján azt mondta, hogy sajnos ez nem jött össze. Fel is írt köv. adat Clostit, tüszőrepesztőt stb.

Gondolhatod, hogy hazafele a kocsiban, teljesen magamba zuhantam, le sem tudom írni azt a "véges" érzést.

Másnap valamiért ettől függetlenül teszteltem, s akkor meg az előtte levő jó kis stressztől nem akartam elhinni.

2009. máj. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is éppen ma vagyok a 27-ik napon :)Már megvannak a babák, vagy várandós vagy???
2009. máj. 17. 09:02
 5/7 anonim ***** válasza:
08:48 és 08:58 vagyok: volt és már nincs. Most újra próbáljuk. Nem a terhességgel volt gond.
2009. máj. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom :(
2009. máj. 17. 09:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérlek!!! Fel a fejjel!

- akivel itt levelezel :-) -

2009. máj. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!