Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hete késik, de a mellem...

1 hete késik, de a mellem érzékeny és sokat eszek ahogy előtte mindig szoktam, és a hasamon is érzem kicsit az előjelét. Miért késik? Mikor fog megjönni? Vagy teszteljek?

Figyelt kérdés
Gumival védekezünk mindíg, egyszer kiszakadt 5 hónapja vettem be esemény utánit de azóta mindig megjött pár nap késéssel, azóta nem volt semmi baj a gumival. Most viszont 1 hete késik. Bár a mellemen érzem meg éhes is vagyok. Hasamon is kicsit. Szerintetek miért késik? Csináltam ma forró vizes fürdést, olvastam hogy az hatással van rá. Szerintetek 2-3 napon belül meg fog jönni? ha nem akkor tesztelek.
2011. jan. 9. 19:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
szerintem 1 hetes késésnél már illene tesztelni
2011. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
akkor ne várjak vele még 2-3 napot?
2011. jan. 9. 20:01
 3/25 anonim ***** válasza:
szerintem holnap csinálj reggeli pisiből. Neh várj vele, ha esetleg összejött, mert ha nem akarod megtartani, nehogy kicsússz az abortuszból-mert gondolom nem véletlenül vetted a forró fürdőt!
2011. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Azért vettem a forró fürdőt mert olvastam hogy az előrébb hozza vagy is segít neki meg jönni. De olyan érzésem van mintha meg akarna jönni. 2szer voltunk azóta eggyütt... gumival és nem szakadt ki sem megnéztük utánna meg mielőtt elment kivette...
2011. jan. 9. 20:13
 5/25 anonim ***** válasza:
Várjál 2-3 napot, utána tesztelj. Ha pozitív lesz, akkor meg írd meg nekünk a gumi márkáját, hogy tudjuk, melyiket ne vegyük.
2011. jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Mi Mindíg durex extra safet vesszük. Extra vastag sose volt vele baj. 5 hónapja nem azt vettük mert elfogyott a boltban és amit vettünk ki is szakadt.
2011. jan. 9. 20:17
 7/25 A kérdező kommentje:
De várok vele 2-3 napot hátha megjön. Holnap sportolni megyek úgyis. az is segít. Majd lesz valami. De majd meg írom hogy mi lett a sorsom. köszönöm az eddigi válaszokat!:)
2011. jan. 9. 20:34
 8/25 anonim ***** válasza:

hát kb én is ebben a cipőben járok.

csak nekem sose volt normális a menzim.. és most is késik. egy napig vmit véreztem aztán abbahagyta.

mi is mindig gumit használtunk de nekünk sosem volt vele semmi baj.

szurkoljunk egymásnak..

illetve azóta történt vmi?:D

2011. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nem vagyok akkor egyedül:D Szurkoljunk:D

Hát nem nagyon, fáj a hasam ahogy szokott mensi előtt, érzékeny mell, étvágy, hisztik, de sehol semmi... másfél hete várok erre már lasssan :S

És veled mi újság? mióta késik?

2011. jan. 11. 21:18
 10/25 anonim ***** válasza:

hát.. nekem kb egy hónapja.. illetve volt az az egy napos vérzés.. azt tényleg nem tudom hakkor mi volt.

de amikor már meg kellett volna jönnie azelőtt egy hónapig egymáshoz sem nyúltunk.. és mivel utána sem volt semmi baj, mármint védekezés terén.. így gondoltam csak a szokásos van..

egyszer voltam már dokinál és kaptam gyógyszert.. utána kb fél évig oké volt, most meg megint ez van.

viszont más jel nem utal arra ami nagyon nem kéne..

2011. jan. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!