Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen gombócszerű pattanások...

Ilyen gombócszerű pattanások vannak a puncimon (vagy hát inkább körülötte, de nem csak ahol szőrtelenítem). Mi lehet ez? Milyen orvoshoz kell fordulni? :-S

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Csillagom! Azt irod, hogy ilyen. Milyen az? Talán ha egy fényképet feltennél ( vagy esetleg priviben ), különben honnan tudjam, hogy néz ki?
2011. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nemtudom, hogy hogy szoktál szőrteleníteni, de valami kíméletesebb megoldást kellene választani, mert ez szőrtüszőgyulladás. Valószínű, hogy érzékeny a bőröd, és azért alakulnak ki. Ameddig magától elmúlik, és nem gennyesedik, sebesedik addig szerintem nem kell orvoshoz fordulnod.
2011. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szőrtüszőgyulladás csak a szőrtelenített helyeken lehet. a kérdező kifejtette, hogy nem csak ott van ahol szőrtelenít. én valami allergiára gyanakszok, az alsóneműd okozhatja (ha egyáltalán az). de nem tudom elképzelni, milyen 'gombócszerű' lehet. ha nem akarsz orvoshoz menni legelőször linkelj képet és megmondjuk (vagy priviben).
2011. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A gombócszerű olyan, mint az a pattanás, aminek nincs közepe. Tehát ha megérik lehet, hogy kifakad, de addig csak egy gombóc. Néha van ilyen nekem, de csak 1-2, és hamar el is múlik. Na, de most sok van. Akkor arra gyanakszom, hogy talán ott vág a bugyi, és azért ott kialakul, mint ahogy néha a vállamon is azért van pattanás, mert ott szorítja egy pánt.

Akkor ez lehet allergia is? Vagy valami fertőzés? Bőrgyógyásznál nem szívesen terpesztenék be, gondolom nőgyógyásznak meg nem ez a reszortja.

2011. jan. 9. 20:57
 5/11 anonim ***** válasza:
bocsánat, félreértettem a kérdést... jogos az utcsó előtti:)
2011. jan. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen, bár nekem az egész testemen és a pajzsmirigy betegségem miatt van
2011. jan. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Runcájsz ***** válasza:

Az attól függ, hogy az "ilyen" alatt szilvásgombócot, vagy túrógombócot értesz . . .

Boccs a "szellemeskedésért", de egy ilyen "furcsa" problémafelvetés szinte kiprovokál egy efféle baromságot.


Könyörgöm, tessék már kicsit pontosabban fogalmazni legközelebb, mert nem biztos, hogy amit a leírtakba te még belegondolsz, beleképzelsz, az másnak is evidencia.

Amúgy meg, ha nem múlik el egy-két nap alatt, mindenképp fordulj orvoshoz, mert sosem az a ciki, hogy mit lát az orvos, hanem az, ha már akkor kerülsz oda, amikor már nagy a gond. Az elhanyagolást sehol sem díjazzák.

2011. jan. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mehetsz bőrgyógyászhoz is, de nőgyógyászhoz is. Vagy egyik elküld a másikhoz.
2011. jan. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha bőrgyógyászhoz nem akarsz menni, nyugodtan mehetsz nőgyógyászhoz, nem fog "elzavarni". Valószínű tud rá ő is valamit adni. Ha végképp nem, akkor még mindig mehetsz tovább.
2011. jan. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

23:35-ös, Te erre krémet kapsz, vagy mivel kezelitek?


Runcájsz, nem kötelező minden kérdésre válaszolni, amit itt feltesznek. Ha ennyire nem érted a kérdést, és szilvás- illetve túrógombócokat látsz, akkor böngéssz inkább a gasztronómia rovatban. Akinek volt már hasonló problémája, az ennyiből is tudni fogja mire gondolok.


Köszönöm a válaszokat!

2011. jan. 10. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!