Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha nem szőrteleníte...

Nagyon gáz ha nem szőrtelenítem a lábam?

Figyelt kérdés
Körülöttem mindenki ezt csinálja, de én nem akarom leborotválni hogy a mostani szőke szőröm fekete legyen. Viszont elég hosszú és sok, ismétlem szőke szőröm van, szóval látszik de nem feltűnő. Viszont mindjárt itt a suli és a tornacuccunk elég rövid és nem akarom hogy cikizzenek, vagy megvessenek érte. Mit tegyek?
2011. aug. 23. 13:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? amúgy nem is kell borotvát használnod. a gyanta jobb
2011. aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Borotválni ne borotváld az tényleg erősít. mennyi idős vagy?

Ha általános iskolás akkor ne szőrtelenítsd, főleg ha nem feltűnő. Amúgy a gyantázás lenne neked a legjobb, attól ritkul a szőrszál állítólag, esetleg az epilálás.

2011. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

16 éves vagyok. De gyantázni se akarok :D A szüleim teljesen régimódiak, ők nem szőrtelenítenek, fel is lennének háborodva ha felvetném, hogy el szeretnék menni gyantáztatni...

2011. aug. 23. 13:35
 4/22 anonim ***** válasza:
nekem is szőke szőröm van, térd fölött nem is borotválom, csak alatta... egyáltalán nem gáz, minél később kezded el, annál később erősödik meg:)
2011. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
hát pedig a lábszáron a szőkét is leszokták szedni. combon énis azt mondom, hogy feleslege, de ha lábszárad szőrös, és észreveszik, abból tényleg lehet, hogy gúnyolódás lesz
2011. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
szerintem gáz, de nem a világvége biztos vannak páran akik nem szőrtelenítenek de igazán vehetnél egy borotvát és amúgy annyira nem erősödik me külömben is ha megnő megint leszeded
2011. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy epilálás lesz belőle :S
2011. aug. 23. 13:41
 8/22 A kérdező kommentje:
Van borotvám. Csak itt azon van a hangsúly, hogyha borotválom akkor egy idő után fekete lesz és persze hogy leszedem, de minden nap? Nincs nekem olyan sok időm...
2011. aug. 23. 13:43
 9/22 Joy Turner ***** válasza:
71%
Dehogy lesz fekete...... Ki mondott neked ekkora badarságot??? Tévhit, hogy erősödik a szőr a borotválástól. Attól tűnik erősebbnek, mivel ha nem borotválod, akkor a szőrszálak vége egészen elvékonyodik. Ha borotválod, akkor pedig nem. Emiatt tűnik erősebbnek. Ha józan paraszti ésszel belegondolsz abba, hogy a szőrtüsző mélyen a bőr alatt van, és a borotvával, csak a szőrszál bőr feletti részét vágod le, akkor rájössz, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz. A színe meg pláne nem fog változni, ha mindennap borotválod 1000 éven át akkor se.
2011. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Joy Turner ***** válasza:
Nyugodtan borotválhatod is. Én 14 éves korom óta így szőrtelenítem a lábam. Se erősebb nem lett, se feketére nem változott szőkéről. Pedig immáron 9 éve borotválom.
2011. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!