Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jön éjszaka több vér?

Miért jön éjszaka több vér?

Figyelt kérdés
Nem mindenkinél van így, tudom. De miért van az, hogy éjszaka szinte mindig átázunk? Ugyanannyi vér jön, mint napközben, csak akkor nem cserélünk betétet? É hogyan bír kifolyni, mikor fekvő helyzetben vagyunk?
2011. jan. 9. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem válasz a kérdésedre, de nekem éjszaka még inkább hogy kevesebb jön...
2011. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, nekem évek óta meg van, de még sose volt éjszaka szinte semmi, maximum néhány csepp:) Mondjuk nekem nappal is elég kevés van.
2011. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

normális esetben az elsó pár napban 2-3 óránként cserélek. na most éjszaka jó esetben 8 órát alszol, így egy berendezéssel kellene kíbírni.

ezért ázol át.

nálam is előfordul, ez van, nem szégyen.

2011. jan. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hirtelen mozdulatoknál azért nappal is történnek dolgok... Álmodban ugyanez van, van, hogy összerándulsz, megfeszülnek az izmok, stb, meg mocorogsz azért valamennyire. Második nap tud horror lenni nálam is, de szerencsére általában időben felébredek.
2011. jan. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

A legultolsónak a leginkább! ;)

2011. jan. 10. 13:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem most jött meg először vasárnap, és azt tapasztaltam, hogy éjszaka alig jön valami:O

Bár ma már napközben is elég kevés.Ez baj lehet vajon?

2011. jan. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem hiszem :)

Először nekem is alig volt, este meg semmi. kb. a 3.-nál jött a viszonylag erős vérzésem. Amúgy nekem sem régen jött meg xD Fél éve.


12/L

2011. jan. 11. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!