Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion D-100 csak éjszaka?

Klion D-100 csak éjszaka?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy misseb ab-om, hétfőn mentem kontrollra és kiírta a dokim a Klion d-100-at. Az van a betegtájékoztatóra írva, hogy este kell felhelyezni. Én fel is raktam, mielőtt elmentem dolgozni, mert éjszakás vagyok, de 1 óra múlva kifolyt belőlem. Használhatom reggel, amikor hazajövök? Utána úgyis lefekszem aludni. Teljesen kiment akkor a fejemből, hogy megkérdezzem tőle.
2011. aug. 10. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen! Gondolom reggel úgyis aludni szoktál, így legalább fel tud szívódni.
2011. aug. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ah, Istenem! Azért kell "éjjel" használni, hogy ha fekszel, nem folyik ki. (Az emberek éjjel alszanak általában.) Ha éjszakás vagy, egyértelmű, hogy akkor kell felrakni, mielőtt lefekszel aludni.

Nem azért mondta az éjszakát, mert az a kúp csak sötétben "működik"...

2011. aug. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!