Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a barna folyas?

Mi lehet ez a barna folyas?

Figyelt kérdés
41 eves vagyok es 2 honapja menstruacio helyet barna folyasom van...mi lehet az oka?
2011. jan. 10. 11:51
 1/7 A kérdező kommentje:
ja es el fogok menni nogyogyaszhoz csak szeretnek megnyugodni hogy nincs komolyabb problema
2011. jan. 10. 11:52
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem hormonprobléma miatt volt/van.
2011. jan. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

es konkeretan hogy jelentkezett????

nalam ugy van hogy pontosan megjott...de vegig nagyon keves es barnas....

akkor nem lehet komolyabb gond?

2011. jan. 10. 12:09
 4/7 anonim ***** válasza:

De igen, lehet cisztától, miómától, meg csomó mindentől.

Nekem is megjött időben, de alig volt, még pecsételő vérzésnek sem lehetett nevezni. Meg nekem félidőben is ugyanilyen volt 1 hétig.

2011. jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De amúgy ha most tapasztalod ezt először, szerintem nem kell izgulnod. Még ha baj is lenne, akkor is időben kezelitek. :)
2011. jan. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, hogy 2 hónapja...szerintem ne izgulj, ha "szerencséd" van, akkor hormonprobléma neked is. Amúgy nem szoktál vérezni? Mert pl. mióma miatt amúgy is véreznél, ciszta miatt meg általában késik vagy meg sem jön.
2011. jan. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, jól hülyén fogalmaztam...szóval az "amúgy" alatt azt értem, hogy ciklus közben.
2011. jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!