Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eddig mindíg 8 napig menstruál...

Eddig mindíg 8 napig menstruáltam, (6napig "normálisan" aztán 2nap "barna folyás") de most ez a 10. ik nap! Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el tampont használni, de szerintem semmi köze egymáshoz. Szerintem meglesz még néhány napig, mert most viszonylag erős, de az már nagyon sok lenne! Segítséég?!

13/L


2011. nov. 7. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel ilyen fiatal vagy gondolom nem olyan rég menstuálsz, így beleférnek csúszások, viszont azt mondom, hogy 10 nap után megterhelő a szervezetnek.

Ha továbbra is megvan, vagy máskor is előfordul kérhetsz sürgősségi beutalót nőgyógyászatra.

2011. nov. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sürgősségi beutaló?? :O ez komolynak hangzik.
2011. nov. 7. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, csak bemész, ír neked vérzéscsillapítót, aztán visszahív vizsgálatra ha elmúlik.

De ha tényleg több, mint 10 napig tart, és még mindig erős, nem úgy néz ki, hogy elmúlik, akkor orvost kell felkeresni.

2011. nov. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és az nem lehet,hogy 2 petesejt távozik belőlem? mert az első napokban erős volt aztán gyenge most pedig ugye megint erős.
2011. nov. 7. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!