Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Arra h a nőgyógyász megállapít...

Arra h a nőgyógyász megállapítsa hogy terhes vagyok-e milyen vizsgálat van? Mit csinál velem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 12:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ultrahang vagy vérvétel!
2011. jan. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
vérvétel és ultrahang.
2011. jan. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Először rendesen megvizsgál, kitapintja a méhedet, akkor már érzi, ha meg van nagyobbodva. Ezután orvosa és helyzet válogatja, hogy csinál-e még egy hüvelyi utlrahangot - csak akkor van értelme, ha már jó régen késik a menzeszed, mert nagyon korai terhességet nem feltétlenül lehet észrevenni vele - vagy egyszerűen elküld egy vizeletvizsgálatra.
2011. jan. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

12:51 és 12:52 !

A terhesség igazolása az otthoni teszthez hasonlóan laborban is vizeletből történik!

2011. jan. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Attól függ. Van amit más kézzel is tud tapintani, ultrahanggal is lát. A fiatal terhességet vér vagy vizeletvizsgálattal.

De nem lenne egyszerűbb venni egy gyorstesztet? Aktus után két héttel már kimutatja. Annál csak a vérvétel érzékenyebb...

2011. jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Tényleg, igazad van, elírtam!:))
2011. jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
az az igazság h az utóbbi időben, kb. 6-7 alkalommal ( 2hónap alatt) csak megszakításosan védekeztünk, decemberben megjött, a mostani még nem késett, elvileg holnap kell megjönnie, csak gondoltam mivel holnap megyek nőgyógyászhoz, megmondanám neki h vizsgáljon meg úgy is h van-e valami gond!!!
2011. jan. 12. 13:00
 8/12 A kérdező kommentje:
gyorstesztben nem tudom mennyire bízhatnék most, mert ezen a héten lett kezelve hüvelyi fertőzésem...és biztosra szeretném tudni!!!
2011. jan. 12. 13:03
 9/12 anonim ***** válasza:

A hüvelyi fertőzésednek semmi köze a HCG szintedhez.


"van-e valami gond"

Ha bajnak tekinted a babát, akkor miért nem védekezel normálisan?

2011. jan. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

nem úgy értettem a gondot...19 éves vagyok, gumit nem tudunk használni, mert úgy néz ki érzékeny vagyok rá...

most akarok tablettát felíratni...

2011. jan. 12. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!