Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász meg tudja állapít...

A nőgyógyász meg tudja állapítani a vizsgálat során, hogy 2 éve nem élek nemi életet?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy semmi köze hozzá, már gyermekem is van, de jelenleg nincs párom. Lehet, hogy furán hangzik, de kicsit ciki nekem ez az egész.
2010. ápr. 23. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Maximum, ha megmondod neki. Nem tudom, hogy miből gondolod, hogy ezt ránézésre meg lehetne állapítani. Amúgy meg nem kell cikinek érezned, az orvost az egészségügyi szempontokat leszámítva, nem érdekli, hogy a betegei mikor, kivel csinálják.
2010. ápr. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Onnan feltételeztem, hogy azok az izmok egy ideje nem voltak sajna használva és talán már nem olyan "fittek". De biztos csak butaság...

Azért köszi!

2010. ápr. 23. 00:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem hinném. És szerintem sem olyan szemmel nézi a beteget,hogy él-e nemi életet vagy sem, hanem szimplán eü szempontból.

És még valami, ő is ember. Lehet, hogy rutinból vizsgál,és közben azon jár az esze, hogy mikor tud a gyerekért elmenni az óviba vagy fáj a feje a front miatt stb...


Szóval nyugi és üdv!

2010. ápr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán rákszűrés eredményből, de azt nem tudom látja-e az orvos, vagy csak a laborból küldik. De miért lenne ciki? Nehogy már ilyenen stresszelj:)
2010. ápr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem tudja megállapítani.
2010. ápr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amúgy csak akkor foglalkoztat a dolog, ha kicsit depisebb hangulatban vagyok. Majd megpróbálok elmenni rákszűrésre akkor, ha jobb a kedvem:)
2010. ápr. 24. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!