Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hol találhatóak a női testen...

Hol találhatóak a női testen azok az akupunktúrás pontok, melyek segítik a menstruációs görcs elmúlását?

Figyelt kérdés

Gyógyszert nem akarok szedni rá (használtam Algoflex M-et, az jó volt, meg néha Flectort), de nem akarom tönkrevágni a veséim.


Ábrát ha mellékelnétek, az nagyon jó lenne! Nincsennek tűim, ezért ha v.mim néha fáj, pl. fejem, akkor a megfelelő pontokat nyomom meg, és elmúlik a fájdalom - de ezekhez ismerem a megfelelő pontokat.


Válaszokat előre is köszi!


2011. jan. 14. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A pontokat sajnos nem tudom,de a Cickafark teát ajánlom a menstruációs görcsök ellen! És ezzel tutira nem vágod haza a vesédet! :)
2011. jan. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia!Én elszeretném mondani neked azt hogy a mentruácios görcsökön más nem segit csak a SEX.Én nekem a párom ajánlotta hogy szeretkezzünk ha görcsölök,elöször én is meglepődtem de amikor elélveztem azt is elfelejtettem hogy valaha menstruáltam.Ezt ajánlom nem a tűket!Persze kell egy ojan pasi is mint az enyém,de ez már nagyon sok barátnőmnél be vált.Próbáld ki csak jó indulatból mondom!
2011. jan. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Érdekes a mások ötlet.

Nincs párom.


Még írhattok!

2011. jan. 14. 21:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Akupunktúrában járatos szakorvost keress meg! Egyébként a méh fájdalma a deréktáj masszírozásával enyhíthető a lumbális 4-5-ös csigolya közötti területen.


Akupunktúrát csak orvos végezhet.

2011. jan. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!