Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs görcs, de mitől?

Menstruációs görcs, de mitől?

Figyelt kérdés
Olyan problémám van, hogy egy hete nagyon fáj a hasam. Először szurkált úgy mindenhol aztán most teljesen úgy fáj mint amikor megvan. Még a 14. nap körül járok, tehát még nincs itt az ideje, hogy megjöjjön. Háziorvosnál már voltam és a vakbelet kizárta. Mezym forte-t írt fel de akkor még nem úgy fájt mint amikor megvan. Akkor még csak szurkált. Az előző menstruációm után hagytam abba a fogamzásgátlót amit 3 évig szedtem. Lehet, hogy az miatt van??? Peteérés vagy ilyesmi? Bár annak lehet, hogy 7 nap hosszú. Az is lehet, hogy nem ez miatt van hanem a gyomrommal vagy mással van valami baj?? Bár akkor nem úgy fájna, mint amikor megvan. Ez lehet terhesség jele??? Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 18. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem a peteérés szokott úgy fájni, mintha meg akarna jönni.
2011. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
peteérés.
2011. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is a peteérés szokott szurkáló érzést okozni. Főleg azért tűnik nálad is annak mert a 14. napon jelentkezett. Valószínűleg azért fáj most jobban neked, mert most hagytad abba a tabit, és a szervezeted elszokott már a peteéréstől.
2011. aug. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!