Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5 orvos, egy-két vélemény 4...

5 orvos, egy-két vélemény 4 hónapos folyamatos vérzés. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
4 hónapja folyamatosan vérzek.1-2 nap kihagyás van de utána minden kezdődik előröl. Nem mondom hogy olyan nagyon sok van, de van. 5 orvos látott az egyik azt mondta ne stresszeljek, a másik hogy szedjek hormon gyógyszert adott is rá azzal picit elmúlt aztán visszajött, a harmadik azt mondta nincsen semmi bajom csak biztosan nem tudom rendesen kiszámítani a ciklusomat. stb... jah és még a vasat is javasolták azt is szedtem az sem volt jó... gyakorlatilag már fogalmam sincs mi ez az egész.. Valakinek esetleg tapasztalat vagy vélemény?? ( és semmim sem fáj csak van)
2011. jan. 14. 23:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ezt a terméket tudnám neked ajánlani azon felül, hogy elmész egy természetgyógyászhoz (nem kuruzslóhoz!), mert úgy tűnik itt az orvosok becsődöltek. egyébként citológiát csináltak? én a helyedben kérnék részletes virológiai/ bakterológiai tenyészteést is.

én egyébként akkor véreztem megállíthatatlanul, mikor elkezdtem a fogazásgátlót szedni, 16 napig véreztem, az orvos csak tárogatott, vérzéscsillapítót rírt, még rosszabb lett, abbahagtam a tablettát és rendbejött a ciklusom.


[link]

2011. jan. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Megvizsgáltak rendesen? Normálisan nem vérezhetnél folyamatosan, ez nem lehet csak stressztől. Nem akarlak megijeszteni, de akár daganat is okozhatja. De mondjuk sok minden más is: hyperplasia glandularis cystica, myoma, endrometrium-gyulladás, hormonzavar, polip... Ha serdülőkorú vagy, akkor lehet csak szimplán azért, mert nem állt be.

Keress egy olyan dokit aki rendesen megvizsgál és meghallgat, és nem néz hülyének.

2011. jan. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja és persze a vasat szedd továbbra is, és igyál sok vizet, ez a vérvesztés miatt fontos.
2011. jan. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Már annyi nőgyógyász matatott bennem, töviről hegyire átvizsgáltak. Hasi hüvelyi minden féle-fajta ultrahangom volt már.. Mikroszkópos vizsgálat meg az anyám kínja... Mindegyik azt mondta, hogy ilyen szép, kifejlett, egészséges méhet ritkán látnak. Ehhez képest valami mégis csak hibádzik.. Már nem tudom mi van... 21 vagyok tehát már ide lett volna beállni és minden működött is rendesen... Szeptember óta már drámaibb a helyzet. Most költöztem el, és itt ahol lakok még át kell jelentkeznem a körzeti dokihoz aztán kérek tőle beutalót.. Ha az sem segít akkor jön a kórház... :S
2011. jan. 15. 21:02
 5/13 anonim ***** válasza:
Hormonokat is néztek?
2011. jan. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen azt mondták hormonzavar azért írtak fel hormon gyógyszert.. szedtem is el is múlt... júniusban szedtem, 2 hónapig normális volt aztán ismét.. szeptember 6.-a óta folyamatos... 1-2 nap kimaradás...most hoztam vasgyógyszert attól tompult... egyszer csak elmúlik már (velem együtt)ha mást nem azért mert nem lesz már minek folyni.. :)
2011. jan. 16. 18:59
 7/13 anonim válasza:
Szia! Az lenne a kérdésem, kiderült mi volt a baj? Hasonló problémám van...Köszönöm
2012. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én is sorstárs vagyok... Nekem sem fáj, még a vérveszteség miatti erőtlenséget se érzem.
2016. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok
2017. aug. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló van
2017. aug. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!