Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A párom odavan a nagy mellekér...

Pinkbaby kérdése:

A párom odavan a nagy mellekért. Hogy s mivel nagyobbíthatnám a melleimet műtéti beavatkozások nélkül akár rövid időn belül?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok a dohányzásról is lemondtam a hízás érdekében.
2011. jan. 18. 00:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ha létezik péniszpumpa akkor csöcspumpa is.
2011. jan. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan embert aki úgy szeret ahogy vagy.Semmi más nem növeszt mellet csak a plasztika.
2011. jan. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

[link]

Ez csak fejőgép prototipus, de bizton állíthatom létezik CSÖCSpumpa csak nem tudom az eredeti nevét. :/

2011. jan. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy hízol, nem feltétlenül fog nőni a melled. Volt olyan barátnőm, aki amikor elkezdett fogamzásgátlót szedni, akkor picit nőtt a melle, de ez esetleges. Semmi sem fogja megnövelni a mellméreted, gyorsan, műtét nélkül. Különben nem találták volna ki a műtétet... Amit nem helyeslek különben (gyulladást is okozhat, stb.).

Ha a pároddal szeretitek egymást, akkor nem mindegy, hogy mekkora a melled? Nem fog kevésbé szeretni, ha nem nő meg a cicid.

2011. jan. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sem egészségügyi, sem esztétikai szempontból nem tenne jót az összhatásnak, ha elhíznál (a dohányzás mellőzését viszont nagyon jó ötletnek tartom). Inkább legyél a természetes önmagad - szép az, ami egészséges.
2011. jan. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
24 évesen már tudhatnád,hogy a melle nem nő meg külső beavatkozás nélkül.Sem a hízás(ha szerencséd van akkor mellre hízol,akkor esetleg nőhet egy kicsit)sem a fogamzásgátló tabletták nem növesztik meg.Ha a sors kis mellekkel áldott meg,akkor fogadd el,és boldogulj avval..Hidd el nekem nem olyan jó a nagy mell..
2011. jan. 18. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

A cigarettának nincs köze a hízáshoz. Nem attól vagy sovány mert dohányzol. Nem tudom ki találta ki.

A cigarettától csak büdös a szája az embernek és romlanak a fogak. Illetve rásegítesz arra, hogy egészségtelen legyen a tüdőd. A büdös szájat nem érzed, mert tompítja a szaglást és az ízlelőbimbókat a nyelvben is.

2011. jan. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

09:44-nek


Persze nem a cigarettától sovány az ember de valljuk be,hogy elveszi az étvágyat.Ha éhes voltam és nem tudtam épp mit enni fogtam s inkább rágyújtottam mert elvette az étvágyam.De mióta nem dohányzom többet eszem mint előtte.Mert aki dohányzik az tudja,hogy kaja után jólesik egy cigi de ha már nem dohányzol akkor inkább eszel még utána csakhogy ne legyen az az érzés benned,hogy utána rágyújthass.

2011. jan. 18. 16:17
 9/15 A kérdező kommentje:

03:03-nak


Tudom,hogy a műtét a legjobb s leglátványosabb beavatkozás a mell növesztésére...meg is csináltatnám ha lenne rá keretem de sajnos nincs.:(

Nekem a párom mondta,hogy az előző barátnője elkezdett rendszeresen enni s ez által nem sokat de legalább egy kosár méretet nőtt a melle.Ezért tettem le a cigit,hogy elkezdjek én is úgymond zabálni,hogy hátha nekem is nőni fog egy kicsit.

2011. jan. 18. 16:23
 10/15 A kérdező kommentje:

00:36 és 00:41-nek


Szeret a párom és el is fogad ilyennek amilyen vagyok de mivel tisztában vagyok azzal,hogy a nagy mell a gyengéje mindig szarul érzem magam ha elmegy mellettünk egy nagycsöcsű csaj mert ilyenkor mindig kommentet fűz hozzá ami nekem kellemetlen hiába is szeretjük egymást.

2011. jan. 18. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!