Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A párom odavan a nagy mellekér...

Pinkbaby kérdése:

A párom odavan a nagy mellekért. Hogy s mivel nagyobbíthatnám a melleimet műtéti beavatkozások nélkül akár rövid időn belül?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok a dohányzásról is lemondtam a hízás érdekében.
2011. jan. 18. 00:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

00:39-nek


Hallottam már csöcspumpáról de nem vagyok biztos benne,hogy az növellné is a méretet.:S

2011. jan. 18. 16:39
 12/15 anonim válasza:

9:44-es vagyok.


Igen, pontosan így van ez a dohányzással. Sajnos ezzel nem mindenki van tisztában.

2011. jan. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én nőként (nagy mellekkel áldott meg a sors) észre vettem,hogy a cigi leszokása után ahogy írtad híztam(pontosan azért mert az evés pótcselekvés lett,ahogy sejted)

De azt is észrevettem,hogy nem a mellemre híztam(hál istenek) hanem a combom és a hasam lett nagy.

A barátnőm nemrég hagyta abba a cigit.Ő is hízott (ugye pótcselekvés miatt nassolt) és ő sem a mellére hízott hanem a fenekére,combjára.

Ezt azért írtam le,hogy tud ahány ember annyiféle helyzet van.A párod volt nője hajlamos volt arra ezek szerint,hogy mellben hízzon..DE nem biztos,hogy te is hajlamos leszel rá.Lehet,hogy te is hasra fogsz vagy fenékre..Azért mert vannak lányok akik mellre híznak egy kosárméretet nem mindenki lesz olyan szerencsés vagy szerencsétlen..

Inkább sportolj,hogyha már kicsi a melled legalább formás legyen..Azzal magadnak sem segítesz ha hízol mert reménykedsz,hogy minden kiló a melleidre megy,és + 10-15 kilóval leszel nehezebb.A felszedett kilóktól nehezebben tudsz megszabadulni..

2011. jan. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát az szép ha megjegyzéseket tesz más nőkre mikor ott vagy mellette!Erre nem is mondok inkább semmit!
2011. jan. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

Miért ne tegyen megjegyzést, ha lát egy csinos nőt?


Ez csak az ilyen csököttagyú gondolkodásban van. Ugyanez a felfogás, hogy nehogymár megbámuljon egy másik nőt. Ja és a kedvencem, hogy nehogy megemlítsd az exeidet vagy bármilyen más nemi kalandot, ami nem az aktuálissal volt.


Az ilyen pórázon tartott pasasok lépnek félre mindig.


Én a feleségemmel 16 éve kapcsolatban vagyok, amiből 13 házasság volt. Érdekes, sosem volt probléma elfogadni, hogy a másiknak is van szexuális fantáziája rajtunk kívül. A kérdés az, hogy mit tesz. Ha semmit és hűséges marad, akkor a kapcsolatunk ereje valóban bizonyított, de persze ez nyilván sokkal szarabb hozzáállás, mint bekamuzni, hogy "perszedrágám, nem is néztem a mancika seggét...".


Kérdező, te meg ne fossál, hanem legyél olyan barátnő, hogy ne akarjon soha lecserélni. Néha meg engedd el kvrvázni, hogy meg se csaljon. És akkor még a haverjai előtt is büszke lesz rád.



Ennyi.

2012. máj. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!