Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi tortenik, ha bentfelejtem...

Mi tortenik, ha bentfelejtem a tampont? Olyan irjon legyszi akivel tortent ilyen. az enyem nagyon budos volt amikor kivettem. Mennyi nap utan veszelyes? Ha mar budos veszelyes?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 04:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

ha nem hanytal, ajultal el stb akkor nincs problema, akar kivetted akar nem, ha nem erzel semmi rendelleneset akkor minden ok.

mennyi idore hagytad bent?

2011. jan. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

ketto vagy harom nap.. a gond hogy ugy vettem eszre hogy szeretkeztunk a parommal :( azt hittem mar nincs meg a mensim.. csak iszonyat budos volt.. meg olyan fura erzes..

most pecseteloen verzek :( hm.

2011. jan. 18. 08:30
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Bakker hogy lehet elfelejteni napokra!? Azért ha lesz valami oda nem illő dolog, akkor doki, mert mondjuk bakteriális fertőzést kaphatsz szerintem a lebomló vértől meg minden....főleg mert büdös is volt...:S
2011. jan. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hányszor teszed még fel ezt a kérdést? Tegnap már válaszoltam, olvasd el újra. Mára sem változott sem a helyzet, sem a véleményem.
2011. jan. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én is válaszoltam tegnap is, nemrégen pedig a kérdésedre odamásoltam a toxikus sokk szindróma leírását a netről. Ha már rég kivetted és nincsenek komoly tüneteid - lásd az előző kérdésednél adott válaszainkat - akkor megnyugodhatsz. Mindenesetre a pecsételő vérzés nem jó jel, bár semmiképpen sem a toxikus sokk tünete.

Az USA-ban is el lehet menni nőgyógyászhoz akkor is, ha nincs biztosításod. Igen, fizetni kell, ugyanúgy, mintha itthon magánorvoshoz mennél - nyilván mások a tarifák -, de szerintem ennyit megér az egészséged. Minél előbb mész, annál hamarabb rendeződik a problémád. Én azt javaslom, hogy ne várj, hanem még ma menj el orvoshoz. Ugye majd megírod, hogy mi lett a vizsgálat eredménye?

2011. jan. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Amikor fürödtél nem tűnt fel hogy madzag lóg belőled?

Vagy ott meg sem szoktad mosni és így normális jelenség volt a bűz? :O Vagy mi van?

2011. jan. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem volt madzag. felcsuszott. es mosom, a szex kozben volt csak szaga.
2011. jan. 18. 20:58
 8/14 A kérdező kommentje:
ha elmult a pecsetelo verzes , az jot jelent , vagy nem?
2011. jan. 19. 21:13
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Menj el dokihoz, mert súlyos bakteriális fertőzést kaphatsz!

Olvasd el a tamponos papírt!

Mással is volt ilyen (koleszban egy csajjal)

valamilyen csúnya gyulladása lett, de már nem emlékszem, hogy méhszáj, méh, vagy petefészek!

Ami odalent történik az soha nem játék.

2011. jan. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

emlekszel meg? neki egybol jelentkeztek a tunetek?

mik voltak?

szombaton megyek dokihoz..

2011. jan. 21. 07:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!