Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi tortenik, ha bentfelejtem...

Mi tortenik, ha bentfelejtem a tampont? Olyan irjon legyszi akivel tortent ilyen. az enyem nagyon budos volt amikor kivettem. Mennyi nap utan veszelyes? Ha mar budos veszelyes?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 04:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kivizsgáláson derült ki, hogy baja van, ha jól emlékszem. Később ráhúzódott a petefészkére, az egyiket művileg eltávolították, állítólag. A vége már nem tuti, hallomásból van az infó, de azt tudom, hogy anno a mi szobánkba jött sírni, hogy neki ettől baja lesz-e. Nem mert dokihoz menni, mert az anyja nem tudta, hogy nem szűz és tampont használ. NoComm

Szerintem húzz el gyorsan ügyeletre!

2011. jan. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia! Voltál dokinál?
2011. jan. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
tenyleg, mi lett, a baratnommel ugyanez tortent, es nem tudom, hogy ravenni, hogy menjunk el orvoshoz.
2013. nov. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Számomra továbbra is megdöbbentő hogy napokra bent felejtődött a tampon... Ez szimpla emberi butaság már bocs.

Amúgy meg ha van baj ha nincs érdemes egy vizsgálat erejéig elmenni a dokihoz, hogy ellenőrizze minden rendben van e.

2014. nov. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!