Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj? Normális ha...

Mi lehet a baj? Normális ha 28-án kellett volna megjönnie a menstruációmnak és mégsem jött meg?

Figyelt kérdés

Eddig pontosan szokott megjönni.

Decemberben voltam együtt a barátommal, de csak petting volt. Januárban megjött. Már sokszor görcsölök, sokat stresszelek az iskola miatt, de a háziorvosom a sok szédülésből kiindulva arra gyanakszik, hogy terhes vagyok. De ha decemberben csak petting volt? És januárban volt menstruációm akkor nem lehetek terhes igaz?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2009. febr. 2. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:

biztosat nem tudok mondani,de azt ajánlom,hogyha a háziorvosod terhességre gyanakszik,a legjobb ha elmész nőgyógyászhoz.Ő majd megmondja mi a helyzet.egyébként a stressz furcs dolgokat művel,nekem jan.23-án kellett volna megjönni,de mivel már stresszeltem a 24-ei központi miatt megjött 21-én.tehát ilyen előfordulhat:)

sok sikert!

2009. febr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ez nyilván a pettingtöl is függ. De sztem attól is h hány éves vagy, és egyébként rendszeres-e. Nálam régen nagyon komoly rendszertelenségek voltak(volt h tök normális volt kb 2-3hónap erejéig, aztán meg 70 nap..vagy 100...nem volt jópofa, gondolhatod h mennyit aggódtunk, pedig mindig védekeztünk, petting közben nyilván nem), pedig tök egészséges voltam. Nekem gyakorlatilag a fogamzásgátló szabályozta be. Nem tudom h nálad is erröl van-e szó, vagy csak a stressz..mert az is jómunkát tud végezni.

Terhességi teszt?

2009. febr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok. Rendszertelenül szokott megjönni a menstruációm. De azért aggódom. Az orvos a fülembe ültette a bogarat. Bár véleményem szerint mivel ez decemberben volt, akkor januárban nem jött volna meg. (Bár lehet, hogy tévedek)

Köszönöm szépen a válaszokat!!

2009. febr. 2. 17:59
 4/6 anonim ***** válasza:
az 1. vagyok.eszembe jutott még,hogy a háziorvos sem azért mondta,hogy szerinte terhes vagy,hosz szórakozzon.A legjobb ha kérsz időpontot a nődokihoz,addig viszont ha kiváncsi vagy akkor teszt!
2009. febr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vegyél egy tesztet, így legalább nem kell idegeskedned
2009. febr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére ma reggel megjött :) Nagy kő esett le a szívemről, de most ismét aggódhatok, hogy vajon mi okozza ezeket a rosszulléteket :(
2009. febr. 3. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!