Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18L vagyok. Eddig az érettségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18L vagyok. Eddig az érettségire tanultam és mellette dolgoztam. Nyáron ugyanott fogok dolgozni ahol eddig. Mennyire ciki hogy nincs barátom, nem feküdtem le még senkivel és nem smároltam? Normális válaszokat kérnék.

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 16:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki. Mindenkinek egyszer eljön az az idő, felesleges sürgetni mert később csak megbánnád.
2011. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%

Sosem értettem miért ír ki valaki ilyen kérdést. Mit vár ilyenkor? Ha azt írják ciki, akkor mi van? Pirongva fogsz kilépni ezentúl az utcára, hogy juj én még nem is csókolóztam és más szerint ez ciki?

Ha pedig nem ciki, akkor szintúgy...mi van?!


Ez egy pont olyan területe az életnek, ahol rohadtul nem számít mások véleménye. Úgy cselekszel elvileg, ahogyan neked jó. Akkor meg ne is érdekeljen más mit gondol.

2011. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
semennyire, nekem se volt még barátnőm
2011. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
egyik volt bnőm kitalálta h. leszbi vagyok ezért...:S
2011. jún. 9. 16:07
 5/22 anonim ***** válasza:

Szerintem pl nem ciki. De én mondjuk nem kritizálok senkit. (És működik: engem sem kritizálnak!)


Bizonyára vannak akiknek adsz a véleményére. Gondolom nem az oldal látogatói a mérvadók :) Tehát ha olyan lányokat akarsz barátnőknek, olyan fiúkat pasiknak akik ez alapján furán néznek rád... Akkor vérciki :) De ha szerinted te többet érsz mint hogy a szexuális múltad alapján berakjanak egy kosárba, akkor nem ciki, akkor lényegtelen hogy mit (nem) tettél régen.


Ja meg hogy épp nincs barátod az is ilyen dolog: mint akit lenéznek mert pl régi, nem-színes mobilja van. Gyerekes nem? Érett emberek nem ez alapján szeretnek (netán kerülnek) téged.

2011. jún. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ne siess el semmit, én is ugyanígy voltam 18 évesen, azóta megbántam. :(
2011. jún. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nem gond hidd el, és örülj neki. Legalább te normális vagy ilyen téren, nemúgymint a sok tizenéves....


22 FFI vagyok, ugyanebben a helyzetben vagyok, nekem sem volt barátnőm.


Csak az a gond a lányok azt cikinek tartják ha egy férfi ennyi idősen még nem eset át ezeken.

2011. jún. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Szerintem jogos egy ilyen kérdést feltenni. Nálam 18 évesen volt az első csók, lefeküdni meg még senkivel se feküdtem le, úgyhogy át tudom érezni, mit érzel. Ilyenkor nem cikizni kell, mert azért ír ide valaki, hogy bíztatást kapjon, ami növeli az önbizalmát és esetleg egy-két ötletet olvasson, hátha fel tudja majd ezeket használni a későbbiekben.

Én azt javaslom, hogy ne teregesd ki minden ismerősnek, hogy mi a helyzet ilyen téren és akkor nem is fognak tudni cikizni, mert nem fognak ilyesmiket gondolni. A barát, az első csók, aztán a szex is majd jön magától, egy idő után kialakulnak a dolgok. Ha nem tudják, akkor békén hagynak ezekkel (tapasztalat).


Érdemes minél több emberrel jóba lenni és minden lehetséges, akár elsőre kevésbé élvezetes programon részt venni, mert az új ismerettségeknek köszönhetően nagyon kellemes élmények várhatnak még Rád! ;)


Amúgy azokat a csajokat, akik suli mellett rendszeresen dolgoznak is, a pasik eléggé értékelik - legalábbis én biztosan, szóval fel a fejjel, nem fog ez már olyan sokat váratni magára! ;) De ehhez nyitottnak kell lenned! :D

2011. jún. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
20/f voltam...
2011. jún. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
20/f, a soraid között áthat hogy szerinted is ciki. (Rejtegesse, nem fognak piszkálni stb kifejezések). Aki nem szégyelli, annak nem kell se rejtegetni, se nem lehet piszkálni, mert max kiröhögi azt aki ügyet csinál belőle!
2011. jún. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!